:: Naujienos ::

 • Menininkams ir kūrybinių industrijų atstovams

  Kasmet visos Lietuvos savivaldybės yra reitinguojamos, atsižvelgiant į gyvenimo kokybę, infrastruktūros, švietimo, kultūros, sveikatos priežiūros ir daugelį kitų kriterijų. Norint nustatyti savivaldybių kultūros indeksą, renkami duomenys apie savivaldybėse gyvenančius ir di...

 • Kalėdinė eglutė jau tuoj sužibės

  Gruodžio 11 d. Užliedžių Šviesos skvere šventinį lakotarpį paskelbs sušvitusi eglutė ir senis Kalėda. Kviečiame ateiti 19 val. Bus linksmybių ir skvere, ir Laisvalaikio salėje.

 • Kalėdinis teniso turnyras vėl kviečia mėgėjus

  Panevėžiuko bendruomenė rengia kalėdinį stalo teniso turnyrą. Jis vyksta jau keleri metai ir kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių. Žinome, kad ir mūsų kaime yra stalo teniso mėgėjų. Tad nedelskite, registruokitės ir važiuokite nugalėti.

 • Artėja skaniausia šventė - PYRAGŲ DIENA!

  Lapkričio 10 d. 19 val. Užliedžiuose vėl skanausime geriausių kaimo kepėjų gardžiausius pyragus. Įvertinę akimis, vertinsime skonį, rinksime labiausiai patikusius, pagerbsime jų kepėjus. Ir, žinoma, prašysime pasidalinti receptais ir kepimo paslaptimis. Renginio šeimin...

 • Artėja seniūnaičių rinkimai. Seniūnijos informacija

  Informuojame, kad vykdant Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymą Užliedžių seniūnijos teritorija suskirstyta į 10 seniūnaitijų. Kiekvienoje iš jų renkamas bendruomenės atstovas – seniūnaitis 2023 - 2027 m. kadencijai.

  Seniūnaičių rinkimai Užliedžių ...

 • Gruodžio mėnesio renginiai

  RAUDONDVARIS

  1-31 d. Raudondvario kultūros centras Garliavos meno mokyklos Raudondvario filialo dailės skyriaus mokinių  karpinių paroda “Balta pasaka”.

  1-31d. Kalėdinė akcija “Tebūnie šviesa&r...

 • Rengiamas Kauno r. savivaldybės turizmo plėtros projektas

  Vadovaujantis LR teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi informuojame, kad rengiamas Kauno rajono savivaldybės tarybos 2021-08-26 sprendimo projektas „Dėl Kauno rajono savivaldybės turizmo plėtros teritorijų vystymo specialiojo plano rengimo ir planavimo...

 • Gegužės 8 d. - DAROM!

  DAROM akcija laukia Jūsų gegužės 8 d. Numatyta tvarkytis Užliedžiuose viešosiose erdvėse, Nevėžio kraštovaizdžio draustinyje, prie tvenkinio. Talkininkai susirinkimo vietose laukiami GEGUŽĖS 8 d., ŠEŠTADIENĮ, 10 VAL.

 • Naudinga informacija abiturientams

  Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 15 – gegužės 1 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams.

   Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti na...

 • Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

  2020 m. gruodžio 8 d. Kauno rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų Plačiau... »

 • Kaunas 2022 kviečia jaunimą dalyvauti projekte

  REGISTRUOKIS į kūrybiškumą, komandą, projektus, miestą ir Tave auginančią programą! Kartu mes parodome, jog tikime jaunais žmonėmis. Mūsų programos dalyviai tampa ne tik savo projektų, bet ir mokyklos, bendruomenės, Kauno, jaunų žmonių ambasadoriais.

  &ldq...

 • Renginiai birželio mėnesį

  Karantinui traukiantis pamažu išeiname iš savo namų. O kur eiti siūlo Raudondvario kultūros centros darbuotojai?

   Raudondvario kultūros centras

  1-30 d. Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro Leo...

 • Informacija apie atliekų tvarkymą

  Nuo balandžio 1 d. pradėjo atliekas tvarkyti UAB "Kauno švara". Keičiasi atliekų išvežimo grafikai ir apmokėjimo tvarka. Atliekų tvarkymą administruos ir sąskaitas siųs UAB Komunalinių paslaugų centras. Už komunalinių atliekų išvežimą ir grafiko sudarymą...

 • Nuo balandžio keičiasi atliekų surinkimo tvarka

  Daugelis nustebo šalia savo namų radę naujus „Kauno švaros“ konteinerius mišrioms buitinėms atliekoms. Konteineriai išdalinti todėl, kad nuo balandžio 1 d. mišrias buitines atliekas tvarkys UAB „Kauno švara“. Iūrū&scaron...

 • Muzikos šventė grįžta į Užliedžius

  Kovo 6 d. 19 val. Užliedžių laisvalaikio salėje jau antrą kartą vyks muzikos kolektyvų šventė "Laiškai pavasariui"

  Šventėje dalyvaus kolektyvai iš Kauno ir Kėdainių rajonų, skambės įvairių stilių muzika.

 • Kviečiame į mėgėjų tetro grupę

  Kviečiame į Užliedžių teatro gupę. Užsiėmimus ves aktorė Indrė ENDRIUKAITĖ, Buriamos paauglių ir suaugusių teatro mėgėjų grupės. Visi laukiame vasario 11 ir 12 dienomis 18 val. Užliedžių laisvalaikio salėje. SusipažinsimePlačiau... »

 • Vasario mėnesio renginiai

  Nors šiemet žiemos neturėjome, tačiau gal vasaris su gražiais renginiais ir Užgavėnių šventėmis padės greičiau prišaukti žydintį pavasarį? Apsilankykite Raudondvario kultūros centre ir Užliedžių bei Kulautuvos laisvalaikio salėse vyksiančiuose renginiuo...

 • Fizinio aktyvumo projektas „55+“

  Nuo svasario mėnesio tęsis trejų metų fiizinio aktyvumo projektas „55+“, kurį vykdo Kauno r. visuomenės sveikatos biuras, o Užliedžių bendruomenės centras yra šio projekto partneriai.

   Pirmoji šio sezono treniruotė 55 metų ir vyresnio am...

 • Šventinių video konkursas

  Artėjančiomis šventėms Kauno regiono plėtros agentūra organizuoja šventinių  filumų konkursą “Kalėdų magija Kauno regione” ir kviečia savo sukurtais video pasidalinti su kitais.

  Nufilmuokite šventiškiausias, linksmiausias ak...

 • Ateina Kalėdos!

  Gruodžio 11 d., trečiadienį, 19 val., Užliedžiuose įsižiebs šventinė Kalėdų eglutė. Ateikite ir visi kartu pakviesime šventes į savo kaimą!

 • Gruodžio mėnesio renginiai

  Gruodis bus ir naudingas informacijos gausa, ir šventinis. Užliediškiai galės daugiau sužinoti apie saulės energijos panaudojimo galimybes, varžytis protų mūšiuose ir, žinoma, laukia linksma Kalėdų eglutės įžiebimo šventė. Palikite liūdesį namuose i...

 • 10-asis gimtadienis su Karlsonu ir freken Bok

  Asociacija "Užliedžių bendruomenės centras" švenčia savo veiklos dešimtmetį. Šią progą švęsti kartu buvo pakviesti ne tik užliediškiai, bet ir gausus būrys svečių, tarp jų Karlsonas ir freken Bok.

  Užliedžių laisvalaikio salė pr...

 • Lapkričio mėnesio renginiai

  Ilgėjant vakarams renginiai iš gamtos keliasi į sales. O lapkritį Užliedžių laisvalaikio salė bus užimta beveik kiekvieną savaitgalį. Laukiame Pyragų dienoje, Protų mūšyje, dziudo turnyre ir kituose renginiuose.

   Raudondvario kultūros cent...

 • Šeimos darželiai: kas tai?

  Kauno r. savivaldybė paskelbė, kad ieško žmonių, norinčių dirbti šeimos darželiuose. Kokie reikalavimai keliami tokiam darželiui ir jo darbuotojui?

   Kur gali būti šeimos darželis?

  Šeimos darželį galima stegti p...

 • Protų mūšių sezonas prasideda

  Ateinančio penktadienio vakarą, spalio 18 d., Užliedžių laisvalaikio salėje laukiamos Protų mušio komandos.

  Kviečiame burtis į komandas (iki 5 narių), ir pasitikrinti savo žinias gamtos, istorijos, sporto ir kitose srityse. Kas nedrįs varžytis žinomis, kvieč...

 • Seniūnaičių rinkimai jau kitą savaitę

  Spalio 8 d., antradienį, vyks Užliedžių kaimo seniūnaičių rinkimai. Nuo 10 iki 19 valandos kviečiame ateiti į Užliedžių seniūniją ir pasirašyti už pasirinktą savo seniūnaitijos seniūnaitį. Visų jųsų nuomonė svarbi.

  Išaugus gyventojų skaičiui...

 • Fizinio aktyvumo projektas „55+“

  Nuo spalio tęsiasi trejų metų fiizinio aktyvumo projektas „55+“, kurį vykdo Kauno r. visuomenės sveikatos biuras, o Užliedžių bendruomenės centras yra šio projekto dalyviai.

   Pirmoji šio sezono treniruotė 55 metų ir vyresnio amžiaus seni...

 • Artėja seniūnaičių rinkimai

  Spalio 7,8 ir 10 dienomis Užliedžių seniūnijoje vyks seniūnaičių rinkimai. Užliediškiai galės balsuoti už savo seniūnaitijos kandidatus spalio 8 dieną nuo 10 iki 19 val. seniūnijoje.

  Kandidatuoti į seniūnaičio visuomenines pareigas gali asmuo, deklaravęs s...

 • Rugsėjy laukia dviračių žygis

  Mokslo metų pradžia ir paskutiniai vasaros pramogų akordai. Užliediškiai kviečiami dalyvauti dviračių žygyje po savo seniūniją. Dalyviai važiuos naudodamiesi mobiliąją programėle su nurodytu maršrutu. Laukiame dalyvių.

   Raudondvario k...

 • Projektas KINAS MĖNESIENOJE+ prasideda

  Užliedžių bendruomenės centras pradeda vykdyti jaunimo užimtumo projektą "Kinas mėnesienoje +". Užliediškių laukia daug renginių ir užsiėmimų, tad sekite informaciją ir dalyvaukite.

  Šis projektas  - tai pernai vykdyto projekto "Kinas mėnesienoje"...

 • Palydos į ilgajį Joninių savaitgalį

  Spektaklio premjera ir Užliedžių bendruomenės centro sveikinimai artėjančių Joninių proga su gera nuotaika palydėjo užliediškius pasitikti ilgąjį Joninių savaitgalį.

   Atėjusius į Užliedžių laisvalaikio salę pasitiko žolynais apipinti vartai &ndash...

 • Kviečia Joninės ir spektaklio premjera!

  Biželio 20-ąją, ketvirtadienį, 19 val., visi kviečiami pasitikti ilgąjį Joninių savaitgalį Užliedžių laisvalaikio salėje.

  Pamatysite Užliedžių teatro premjerą - komediją "Uošvė rojuje", visi kartu pasveikinsime Jonus, Janes, Janinas, ...

 • Šeimų šventė pasitiko mokinių vasaros atostogas

  Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyriaus pedagogai paskutinę gegužės dieną mokinių tėvelius pakvietė į tradiciniu tapusį renginį „Rankos, kurios mane augina“, vienijantį Šeimos, Vaikų gynimo, Motinos ir Tėvo dienas.

  Šventei ruo&s...

 • Nemokamos treniruotės vasaros vakarais

  Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia rajono gyventojus vasaros vakarus leisti sveikai – aktyviai mankštinantis gryname ore. Nuo birželio 1 d. startuoja nemokamų vasaros treniruočių ciklas po atviru dangumi. Užliedžių sen...

 • Startuoja bedruomenių partnerystės projektas

  Gegužės 25 d. prasideda penkių bendruomenių – Babtų, Panevėžiuko, Raudondvario, Užliedžių ir Vandžiogalos – bendras projektas „Lai sportas buria, vienija ir stiprina bendruomenes“.

  Kiekviename kaime vyks populiariausių sporto šakų: kre...

 • Sveikatingumo savaitgalis Jadagoniuose

  Fizinio aktyvumo projekto „55+“ dalyviai vieną gegužės savaitgalį skyrė sveikos gyvensenos žinioms gauti ir išbandyti įvairias fizinio aktyvumo veiklas.

   Užliedžių bendruomenės centras dalyvauja Kauno r. visuomenės sveikatos centro fizinio akty...

 • Gegužės mėnesio renginiai

  Gegužė  - Raudondvario laikas. Mėnesio pabaigoje visi kviečiami į Raudondvario miestelio šventę ir dainuojamosios poezijos festivalį „Ant žemės krašto". Pasibūkime su kaimynais, pasidalinkime gera nuotaika.

  Raudondvario kultūros centre<...

 • Bus sustabdytas eismas Griežlės gatvėje

  Kaip pranešė seniūnija, pirmadienį, gegužės 13 d., bus uždarytas eismas Griežlės gatvėje nuo sankryžos su Ryto gatve iki Ledos kapinių. Galės pravažiuoti tik visuomeninis transportas. Vienai dienai eismas stabdomas dėl kelio darbų. Kaip buvo pranešta anksčiau, &s...

 • Gatvių remontui sudaroma pirmumo eilė

  Kasmet Užliedžių seniūnijos seniūnaičių sueiga išanalizuoja seniūnijos kaimų gatvių būklę ir, atsižvelgdami į eismo intensyvumą, naudą kuo didesniam gyventojų skaičiui sudaro gatvių remonto darbų eilę. Pirmenybė teikiama toms gatvėms, kuriomis važiuoja vie&scaro...

 • Griežlės gatvė bus šviesi ir saugi

  Netrukus prasidės Užliedžių kaimo Griežlės gatvės apšvietimo darbai.

   Praėjusių metų rudenį Užliedžių seniūnijos seniūnaičių sueigoje buvo sudarytas seniūnijos gatvių tvarkymo darbų eiliškumas. Svarbiausias kriterijus suteikiant pirmumą bu...

 • DAROM

   Eidami pro tokias šiukšlių krūvas visi piktinamės.O iš tiesų, kaimo švara – mūsų rankose.

  Balandžio 27 d. 10 val. kviečiame į Užliedžių seniūnijos talką „DAROM“. Užliediškiai kviečiami rin...

 • Balandžio mėnesio renginiai

  Pavasaris kviečia į gamtą, tačiau balandis turtingas šventėmis: laukiame Šv. Velykų ir joms ruošiamės, minime reikšmingas sukaktis. Apsilankykite balandžio mėnesio renginiuose.

   

  Raudondvario kultūros centre

  ...

 • Skaitmeninio raštingumo mokymai Užliedžiuose

  Projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizatoriai kviečia įgyti ar pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti skaitmeninio raštingumo mokymuose pradedantiems ir pažengusiems. Mokymai vyks Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

  M...

 • Kovas ateina smagiai

  Pirmasis pavasario mėnuo kupinas švenčių ir renginių. Užgavėnės Kulautuvoje ir Raudondvaryje, koncertai ir skaitovų popietės, parodos lauks lankytojų.

   

  Raudondvario kultūros centras

  1-28d. Respublikinė ta...

 • Pavasario paštas atidarė vartus saulei

  Vasario 23-ąją nuskambėjo Kauno r. muzikos kolektyvų "Laiškai Pavasariui". Įvairi žanrais, žaisminga atlikimu, jautri prisiminimais muzikos šventė, tikime, atvėrė vartus pavasariui į visų mūsų širdis. Užliedžių bendruomenės centras dėkoja "Spiečiaus"...

 • Vasario mėnesio renginiai

  Lauksime pavasario paminėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir skambant muzikai linksmuose renginiuose „Sveikas, Pavasari“, „Šokių pynė“ ir kituose. Apsilankykite.

   

  UŽLIEDŽIŲ LAISVALAIKIO SALĖ

 • Vasarį vėl kviečiame sportuoti

  Nuo vasario 5 d. prasidės antrasisi Fizinio aktyvumo projekto 55+ etapas.

  Nemokamose treniruotėse ir išvykose į baseiną gali dalyvauti visi seniūnijos gyventojai, kuriems ne mažiau kaip 55 metai. Užsiėmimai vyks antradieniais 19.30 val. ir šeštadienia...

 • Kviečiame prekiauti Vilniaus Akropolyje

  Žemės ūkio kooperatyvas "Lietuviško ūkio kokybė" kviečia bendruomenių amatininkus, menininkus, kitus vietinės produkcijos gamintojus prisijungt prie ūkininko turgelio Vilniuje ir ten prekiauti savo produkcija vieną vasario savaitgalį nuo penktadienio iki sekmadienio.

 • Sausio mėnesio renginiai

  Sausis – metų pradžia, pažymėta svarbiais mums visiems įvykiais. Juos atminti skirti renginiai vyks visose Raudondvario kultūros centro laisvalaikio salėse. Užliedžiuose Laisvės gynėjų dieną – Sausio 13-ąją – kviečia paminėti Užliedžių pradinės mokyklos ...

 • Užliedžiuose nušvito Kalėdų šviesa

  Užliediškių bendrystės juosta, sujungusi puošnią eglutę ir Šviesos skverelį, įžiebė  šviesas ir paskelbė švenčių pradžią.

  Gruodžio 14 d. vakarą Užliedžių laisvalaikio salėje vos tilpo visi susirinkusieji į eglutės įž...

 • Eglutė jau ruošiasi šventei

  Gruodžio 14 d. 18 val. prie Užliedžių seniūnijos vyks smagi, jauki ir labai šventiška Kalėdų eglutės įžiebimo šventė. 

  Užliedžių teatro aktoriai jau derina paskutinius režisūrinius akcentus ir visiems susirinkusiems suvaidins premjerinį ...

 • Fizinio aktyvumo projektas tęsiasi

  Jau beveik du mėnesiai Užliedžių bendruomenė dalyvauja Fizinio aktyvumo projekte, kurį įgyvendina Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras.

   Fizinio aktyvumo projekte užliediškiai dalyvavo ir ankstesniais metais, tačiau šiemet projektas yra intensyves...

 • Šventės ateina ne tik į namus

  Gruodis – linksmas ir šviesus savo šventiniais renginiais. Įžanga į gražius renginius jau šį šeštadienį, lapkričio 30 d. Raudondvario dvare bus įžiebta Kauno rajono pagrindinė Kalėdų eglutė, o tiesioginę renginio transliaciją matysite pe...

 • Ekonominio raštingumo mokymai Užliedžiuose

  Kviečiame dalyvauti iki metų pabaigos Užliedžiuose vyksiančiuose ekonominio raštingumo mokymuose suaugusiems. Mokymai nemokami.

  Bus formuojama 20 žmonių grupė. Mokymai vyks ne darbo metu, vakarais arba savaitgaliais.

  Mokymų programoje – pajamų ir i&...

 • Atverti skverelio vartai, išrinktas Pyragų pyragas

  Lapkričio 9-ąją oficialiai atidarytas Užliedžių skveras, o Pyragų dienoje išragauta beveik 30 naminių pyragų.

   Į Užliedžių bendruomenės tradicinę Pyragų dieną sugužėjo ne tik užliediškiai, bet atvyko ir Kauno r. savivaldybės administracijos...

 • Kviečia skvero atidarymas ir skanūs pyragai

  Lapkričio 9 d. kviečiame į tradicinę "Pyragų dieną", šiemet "paskanintą" ne tik originaliais pyragais, bet ir naujojo Užliedžių skverelio žiburiais. 

  Vakaronė prasidės jau užliediškių pamėgto skverelio atidarymu 19 val. Tad atnešę pyragu...

 • Lapkričio mėnesio renginiai

  Nors lapkritis yra vienas iš niūriausių mėmesių, tačiau jis nušvietas gražiomis ir prasmingomis šventėmis. Į gražius renginius kviečia ir Raudondvario kultūros centras kartu su Užliedžių bei Kulautuvos laisvalaikio salėmis.

   

   ...

 • Kviečia stovykla jaunimui

   

  Atostogos prabėgo, pasibaigė ir vasaros linksmybės, tačiau smagios ir naudingos veiklos nesibaigia! Kauno rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalusis stalas“ rudens atostogų metu organizuoja 5 dienų stovyklą Kauno rajono jaunimui! Stovykloje vietų kieki...

 • Kviečia spalio mėnesio renginiai

  Spalio vakarai ilgi, tad retkarčiais išeiti iš namų visai malonu. O jei nerandate įdomios veiklos savo kaime, visada galite pasidairyti pas kaimynus. Ir pramogų, ir kultūrinių renginių gausu.

   

  Raudondvario kultūros centre
  ...

 • Kviečia paplūdimio tinklinis

  Rugsėjo 15 d. Romainiuose  vyks bendruomenių paplūdymio tinklinio pirmenybės. Komandų registracija vyks iki rugsėjo12d., oficialią komandos vardinę paraišką siūsti el. paštu:j.palevicius@gmail.com;, paraiškoje nurodyti bendruomenės pavadinimą, žaidėjų...

 • Rugsėjo mėnesio renginiai

  Kauno rajone rudenį pradeda tradiciniai “Sambariai” Raudondvario dvaro parke. Užliedžiuose prie mokyklos rugsėjo 11 d. vyks paskutinis lauko kino seansas. Raudondvario kultūros centras ir laisvalaikio salės organizuoja ir daugiau renginių šį mėnesį.

 • Sportuoti padėjo ir geras oras

  Rugsėjo 1 d. vyko Užliedžių sporto šventė, šiemet pasipildžiusi nauja rungtimi.

  Jau  septintą kartą  Užliedžių ir aplinkinių kaimų gyventojai vasarą baigė ir pasitiko rugsėjį sportuodami. Sporto dieną pradėjo bendra mankšta, o i&s...

 • Rugsėjo 3-osios vakarą skiriame vaikams

  Rugsėjo 3-ąją "Kine mėnesienoje"  numatytas rodyti filmas "Klasės susitikimas" atšaukiamas. Mokslo metų pradžios proga šis vakaras skiriamas vaikams ir visai šeimai. Matysite filmą "Bulius Ferdinandas".

  Ši storija pasakoja apie didž...

 • Bendruomenės skraidantis objektas - trečias

  Rugpjūčio 26 d. ant Netonių kalvos vyko kauno rajono bendruomenių sąskrydis "Jie skrenda". Užliedžių bendruomenės pristatė savo skraidantį objektą  - didžiulį krepšinio kamuolį. Jis laimėjo trečiąją vietą.

  Į sąskrydį atvyko ne tik Kauno rajono b...

 • Kviečiame į seniūnijos sporto šventę

  Tradicinė Užliedžių seniūnijos sporto šventė laukia mėgstančiųjų sportuoti rugsėjo 1-ąją. 

  Renginys prasidės 11 valandą. Visus dalyvausiančius krepšinio, tinklinio ir futbolo varžybose prašome registruotis iš anksto elektroniniu p...

 • Užliediškiai „skris“ į Netonis

  Rugpjūčio 26 d. 12 val. prasidės pirmą kartą organizuojamas Kauno rajono bendruomenių ir jaunimo organizacijų renginys „Jie skrenda“. Renginys vyks ant Netonių kalvos. Jis skiriamas 85-osioms „Lituanicos“ skrydžio per Atlantą metinėms.

   Kau...

 • Žemaitiški valgiai Bieliauskų sodyboje

  Netoli Jonavos Ragožių kaime sukurta nedidelė žemaitiška oazė, kurioje galima ne tik išgirsti gražią žemaičių tarmę, bet prisiliest ir prie žemaitiškų tradicijų. O jas kuria Petras ir Nijolė Bieliauskai, savo sodyboje rengdami žemaitiškų valgių ed...

 • Neatskleistos dronų paslapys

  Rugpjūčio 13 d.14val. Užliedžių bibliotekoje vyks edukacinis užsiėmimas, kuriame bus pasakojama apie dronų galimybes, panaudojimą pramogoms ir darbui. Ar kada susimąstėte, kodėl dronas skrenda, ar žinote, koks jo greitis? Ar kada girdėjote, kaip dronas groja? Ar kada matėte, kaip d...

 • Artėja sporto šventė

  Užliedžiuose tradiciškai ruošiamasi sporto šventei, kuri vyks rugjūčio pabaigoje. Šių metų renginio naujiena - futbolo komandų varžybos. Kaip ir anksčiau vyks krepšinio 3x3, tinklinio 3x3, individualios stalo teniso varžybos. Bėgsime mini maratoną, k...

 • Kviečia "Kinas mėnesienoje"

  Rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais Užliedžiuose bus rengiami kino vakarai po atviru dangumi. Tai bendras Užliedžių bendruomenės centro ir Giraitės bendruomenės projektas.

  Vakarai "Kinas mėnesienoje" vyks rugpjūčio 15,23 ir rugsėjo 3, 11 dienomis. Seansų pradžia - 21.30...

 • Joninės netradiciškai, bet linksmai

  Joninės, Rasos... Kaip pbepavadinsi, vis tiek tai trumpiausia metų naktis. Šiemet vasaros saulėgrįžą užliediškiai pasitiko neoficialiai Rasų aikštele vadinamoje poilsiavietėje prie Nevėžio. Nebuvo įspūdingų apeigų, etnologų ar folkloro kolektyvų, žinančių ...

 • Idėjai įgyvendinti - praktinė patirtis

  Užliedžių bendruomenės centras jau kuris laikas svarsto, kaip sutvarkyti Nevėžio pakrantes. Senesni kaimo gyventojai prisimena, kad Nevėžio pievos prieš 20-30 metų dar buvo tvarkingos, ten ganydavosi viena-kita karvė, mokomasis ūkis šienaudavo žolę. Dabar, kai pakrantė...

 • Snieguotu taku į Kaziuko mugę!

  Kovo 2 dieną Užliedžių pradinukai su savo pedagogais pakvietė visus jau į trečiąją į Kaziuko mugę Užliedžių pradinėje mokykloje.

   Metų ratas sukasi nesustodamas, ir, pasak mūsų klasiko K. Donelaičio, „Jau saulelė vėl atkopdama budina svietą&ldquo...

 • Mokinių dovanos Lietuvai

  „Mūsų žemę Saulė išsirinko aukuru ir ant jos kūrena gyvenimo ugnį. Čia mūsų namai. Čia mūsų Lietuva.“ Šiais žodžiais vasario 15 d. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyriaus mokinukai šventiškai pasipuošę ir išdidžiai laikyda...

 • Saugumą garantuoja ir bendruomeniškumas

   Sausio 8 d. Užliedžių laisvalaikio salėje vyko susitikimas su Kauno r. PK pareigūnais. Po karštų ir gausių diskusijų FB, deja, į susitikimą atėjo tik negausus būrelis užliediškių.

   Praėjusių metų paskutiniosiomis savaitėmis FB Užliedži...

 • Pamatėme kitokį Biržų kraštą

  Įgyvendindami projektą „Pažintys. Patirtys. Žinios“, finansuojamą priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, Užliedžių bendruomenės centras ne tik rengia Protų mūšius, nešė šv. Martyno šviesą į namus, bet i&s...

 • Paskubinkime šventes įžiebdami Kalėdų eglę

  Gruodžio 15 d. 19 val. kviečiame visus užliediškius ir kitus seniūnijos gyventojus į svarbiausios seniūnijos eglutės įžiebimo šventę.

  Šventė vyks Užliedžiuose prie mokyklos. Į ją atkeliaus mažieji nykštukai, pasakiški person...

 • Skaniausio pyrago kepėjas – keturiolikmetis

  Spektaklio premjera, gausiai pyragais nukrautas stalas, gausus būrys užliediškių ir išrinktas Pyragų pyragas.

   Turiningas ir smagus penktadienio vakaras – dar vienas Atvirų durų penktadienio renginys, kurį organizavo Užliedžių bendruomenės cent...

 • Keičiasi eismo tvarka Ledos gatvėje

  Rekonstravus Ledos gatvę, eismas gatvės pradžioje bus "žiedinis", o mikroautobusas važiuos iki gatvės pabaigos.

   Svarbiausia naujiena – įvažiuojant į Ledos gatvę iš Plento gatvės, eismas yra "žiedinis". Tad sukti į gatvę reikia antruoju įvažiavim...

 • Naujas 101 mikroautobuso grafikas

   Nuo spalio 21 d. 101 maršruto mikroautobusas važiuos iki Ledos g. pabaigos. Taip pat patvirtintas naujas šio maršruto grafikas. Jį galite pasižiūrėti paspaudę nuorodas apačioje.

   

  Plačiau... »

 • „Apuokas 2017“ užliediškiams buvo sėkmingas

  Spalio 7 d. Kačerginėje vyko tradicinės Kauno rajono orientacinės varžybos „Apuokas 2017“. Varžybose dalyvavo Užliedžių bendruomenės jaunimo komanda.

   Kaip sakoma: trečias kartas nemelavo. Užliedžių komanda – Aistė ir Tadas Pilsudskiai, Justa...

 • Laisvalaikiu - bėgte į jaunimo klubą!

  Socializacijos, diskusijų, savianalizės, pažinimo, bendruomeniškumo klubas jaunimui nuo 13 metų kviečia į pirmąjį susitikimą spalio 15 d. 16 val.

   Jaunimo klubo susitikimai vyks Užliedžių laisvalaikio salėje. Kviečiami dalyvauti visos U...

 • Neliūdėkite vakarais namuose…

  Jau pirmą spalio penktadienį Užliedžių seniūnijos gyventojus pakvies pirmasis šio sezono Protų mūšis.

  Iki pavasario planuojama surengti mažiausiai keturis tokius renginius. Užliedžių bendruomenės centras tęs Atvirų durų penktadienių tradiciją ir ki...

 • Daromas apšvietimas aikštelei

  Šiandien, rugsėjo 25 d., pradėti apšvietimo darbai vaikų žaidimo aikštelėje Užliedžiuose, Ledos ir Sodų gatvių sankryžoje.

   Projektas vaikų aikštelės apšvietimui buvo parengtas prieš pora metų. Šiandien kuoliukais...

 • Koncertas - tarsi vitražas

  Kai saulė pateka, visų gyvųjų laikas

  Ištirpsta kasdieninės duonos trupiniais.

  Pasaldintam vandenyje keista mozaika –

  Žvaigždėlapis nuo čia ligi tenais.

   

  Tokiais žodžiais į koncertą ...

 • Saulė lydėjo į pergales

  Rugsėjo 9 d. Užliedžiuose įvyko tradicinė seniūnijos sporto šventė. Šįkart lietus nesutrukdė ir nugalėtojai išsidalino apdovanojimus.

   Sporto diena šiemet buvo kitokia nei ankstesnės dėl kelių priežasčių: pirmiausia teko ją atidė...

 • Šeštadienį kviečiame pasportuoti!

  Šeštadienį, rugsėjo 9 d., 11 val. laukiame visų sportuojančių seniūnijos gyventojų Sporto šventėje, Užliedžiuose.

  Nors renginį dėl prasto oro teko nukelti, tačiau Sporto šventės programa nesikeičia. Laukia tos pačios rungtys -...

 • Rugsėjo mėnesio renginiai

  Rugsėjis – mokslo ir žinių diena. Tą dieną visuose kaimuose ir miesteliuose svarbiausia yra moksleiviai, studentai. Lietuvą puošia jų šypsenos, sveikinimai mokytojams ir gėlės. O užliediškiai ir visos seniūnijos gyventojai rugsėjį patinka ne tik pagerbdami ...

 • Rugsėjo 2-oji –sporto ir pramogų diena

   

  Jau po kelių dienų visų Užliedžių seniūnijos aktyvaus poilsio mėgėjų laukiame seniūnijos Sporto šventėje Užliedžiuose. Sportuosime rugsėjo 2 d., prie mokyklos, Ledos g. 2, nuo 11 valandos.

   Jau tradiciniu tapęs renginys kaip ir kasmet kv...

 • II Užliedžių seniūnaitija jau turi seniūnaitį

  Per pirmąjį turą neišrinkus seniūnaičio II kaimo seniūnaitijoje, pakartotiniai rinkimai vyko rugpjūčio 2 d. Seniūnaičiu išrinktas Mindaugas Ašmenskas.

  Pakartotiniai rinkimai, kaip ir pirmieji, nepasižymėjo II seniūnaitijos gyventojų aktyvumu. Ka...

 • Rasos Užliedžiuose - video

  Jau antrą kartą Užliedžių bendruomenė Rasų šventę pasitiko bene tinkamiausioje šiai šventei vietoje – prie Nevėžio, žolynų gausioje pakrantėje. Prisiliesti prie mūsų senelių tradicijų padėjo folkloro ansamblis iš Raudondvario „Piliaro...

 • Ir tarp šunų būna pirmūnų

   

  Jau du mėnesiai ketvirtadieniais Užliedžiuose veikia šunų auklėjimo mokykla. Tarp „mokinių“ greitai išryškėjo „pirmūnai“.

   Nors atostogų metas, tačiau keletas entuziastų ka...

 • Palydėjo saulę – aušrą pasitiko

  Jau antrą kartą Užliedžių bendruomenė Rasų šventę pasitiko bene tinkamiausioje šiai šventei vietoje – prie Nevėžio, žolynų gausioje pakrantėje. Prisiliesti prie mūsų senelių tradicijų padėjo folkloro ansamblis iš Raudondvario „Piliaro...

 • Bendruomenių sąskrydyje – dalybos patirtimi

  Jei norite sužinoti, ką veikia ir kuo verčiasi Lietuvos kaimo bendruomenės, paragauti įvairiems regionams būdingų patiekalų, reikia dalyvauti bent viename Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje.

   Lietuvoje veikia apie pusantro tūkstančio kaimo benduromenių. Per...

 • Nepamiršta niekas, nepamirštas nė vienas...

  Minint Gedulo ir vilties dieną birželio 14-ąją, Užliedžių laisvalaikio salę užliejo tremtį patyrusių vaikų prisiminimai.

   Vaikams net nereikėjo prabilti – užteko išeiti į sceną ir buvusių tremtinių bei žiūrovų akys pritvinko ašarų. T...

 • Artėja vasarvydis su tradicinėmis šventėmis

  Birželio 21-22 dienomis visame šiauriniame žemės pusrutulyje yra saulėgrįža – astronominės vasaros pradžia. Tuomet ilgiausiai džiaugiamės saule, nes diena trunka beveik 17 su puse valandos, o naktį net dorai nesutemsta – briblėsta šviesa, tačiau po keli...

 • Keičiasi seniūnaičių rinkimų data

  Savivaldybės nutarimu pakeista seniūnaičių riniimo data. Rnkimai Užliedžiuose vyks birželio 27 d., antradienį, nuo 10 iki 19 valandos. Seniūnaičių rinkimai pakeisti rajono savivaldybės vadovų įsakymu. Daugiau apie seniūnaičių rinkimus skaitykite ank...

 • Seniūnaičiai bus renkami birželio 6-ąją

  Birželio 6 d. nuo 10 val. iki 19 val. Užliedžių seniūnijoje galėsime balsuoti ir išrinkti savo seniūnaitijos seniūnaitį.

   Visi, gyvenantys ir deklaravę Užliedžiuose savo gyvenamąja vietą kviečiami balsuoti už pasirinktą kandidatą į seniūnaičius. T...

 • Festivalyje geriausia aktore pripažinta užliediškė

  Gegužės 13 dieną Voškonyse vyko vaikų teatrų festivalis „Geriausias vitaminas – Teatras“. Žiūrovai geriausia aktore išrinko Užliedžių vaikų ir jaunimo teatro narę Godą Skaisgirytę.

   Tokiame teatrų renginyje Užliedžių vaikų i...

 • Gegužė – kupina šventinės nuotaikos

  Gegužė įprastai pasitinka ne tik žydinčiais sodais, kurie šiemet labai atsargiai skleidžia pumpurus, bet ir tradicine švente ,,Griežlės diena“, kuri vyks 26 dieną. Pirmą gegužės sekmadienį minima Motinos diena, tad Mamai bus dovanojamas edukacinis rytmetys &sc...

 • Didžiausias prizas – gera nuotaika ir žinios

   

  Balandžio 28-ąją vyko antrasis Protų mūšis, kurį Atvirų durų penktadienio vakarą organizavo Užliedžių benduromenės centras.

   

  Šįkart susirinko dar gausesnis būrys norinčiųjų „pramankštinti protą“ &nd...

 • „Darėm“ – tik šešiese

  Balandžio 22 d. vyko visuotinė švarinimosi akcija „Darom 2017“. Regis, dažnam užliediškiui rūpi tik jo kiemas.

   Jau visą savaitę iki akcijos dienos Užliedžių seniūnijos darbuotojai tvarkė pakeles, seniūnijos gyvenvietėse esančias vie&...

 • Artėja seniūnaičių rinkimai

  Gegužės 31 d. Užliedžių seniūnijoje vyks senūnaičių rinkimai. Jau laikas pamąstyti, kokių atstovų seniūnijoje reikia mūsų kaimo gyventojams.

   Šiemet bus renkami seniūnaičiai 2017-2019 metų kadencijai. Būti seniūnaičiu ir balsuoti už seniūnaičio...

 • Dovana žiūrovams – mini spektakliai

  Kovo 31-ąją Užliedžiuose buvo surengtas teatro vakaras, kuriame žiūrovai pamatė net 4 pasirodymus.

   

  Teatro dienai skirtas renginys į Užliedžių laisvalaikio salę sukvietė teatrui neabejingus užliediškius, raudondvariškius ir kulautuvi&scar...

 • Kviečiame į Teatro dienos šventę

  Kovo 31 d. 19 val. Užliedžių laisvalaikio salėje vyks Atvirų durų penktadienio vakaras, skirtas Teatro dienai. Renginio organizatoriai – Užliedžių teatras ir Užliedžių bendruomenės centras žada daug malonių įspūdžių. 

  Kovo 27-oji paskelbta Teatro die...

 • Paroda „Teatro veidai“

  Užliedžių laisvalaikio salėje atidaryta paroda „Teatro veidai“, skirta Teatro dienai paminėti.

   Dailininkės Lenos Kauffeld iniciatyva kovo 15 dieną atidaryta paroda atskleidžia akimirkas iš teatralų gyvenimo. Užliedžių dailės studijos „A...

 • Nesulaukusi Kanapinio žiema kaimą paliko

  Žiemiški orai pasitraukė nesulaukę Užgavėnių. Užliediškiai ją, tolyn bėgančią, dar gerokai pagąsdino, tad pavasaris turėtų sparčiais žingsniais saulę ir šilumą atnešti.

   Kaip niekad gausiai susirinkusi į Užgavėnių šven...

 • Nuo Čaikovskio iki bambuko

  Pirmasis Užliedžiuose suorganizuotas Protų mūšis jau turi komandas nugalėtojus, o visi dalyviai laukia tęsinio.

   Paskutinį vasario penktadienio į Užliedžių laisvalaikio salę sugužėjo savo žinias pasirįžę išbandyti užliediškiai. Užlied...

 • Šv. Agotos duona saugo nuo nelaimių

  Viename pirmosios vasario savaitės kalendoriaus lapelyje, vasario 5-ąją, įrašyta Šv. Agotos diena. Šią dieną nuo seno buvo kepama duona ir tikėta, kad pašventinta apeigose ji gelbsti kilus gaisrui, saugo nuo ligų ir kitų bėdų.

 • Renginiuose - pagarba Lietuvai ir Užgavėnių linksmybės

  Vasaris džiugina ilgėjančia diena ir renginių įvairove. Vasario 16-ąją minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ta proga rengiamas vaikų šokių grupių vakaras Užliedžiuose. Nuo vasario Užliedžių bendruomenės centras pradeda rengti Atvirų durų vakarus kiekvieno mėne...

 • Kelininkai tikisi gyventojų supratingumo

  Sustojus Ledos g. rekonstrukcijos darbams, tarp Užliedžių gyventojų kilo nepasitenkinimas. Darbų rangovas – UAB „Žilinskis ir Ko“ paaiškino, kodėl šiuo metu darbai nevyksta.

   Užsakovas: Kauno rajono savivaldybės administracij...

 • Užliediškiai tikisi savivaldybės supratimo

  Šiandien Užliedžių seniūnijoje skubiai buvo sušauktas seniūnaičių susirinkimas išsiaiškinti, ko nori užliediškiai: vaikų darželio savo kaime ar Giraitėje. 

  Vidurdienį sukviestame susirinkime dalyvavo tik 3 seniūnaičiai i&scaro...

 • Formuojama šunų dresūros grupė

  Specialistai sako, kad 90 proc. šuns charakterio suformuoja jo šeimininkas. Kad šeimininkus ir jų kaimynus žavėtų augintiniai, kviečiame į Užliedžiuose formuojamą šunų dresūros grupę.

   Dresūros pamokas ves šunų mokyklos &bdquo...

 • Naujas vadovas, naujas požiūris

  Lietuvos veterinarijos akademijos praktinio mokymo ir bandymų centrui vadovauti pradėjus naujam vadovui tikimasi centro augimo.

   Ronaldas Bilskis LSMU praktinio mokymo ir bandymų centre Giraitėje dirbti pradėjo šių metų pirmosiomis dienomis. Iki tol jis&nb...

 • Maža iniciatyva auga į bendradarbiavimą

  Užliedžių šiaurietiško ėjimo klubas svečiavosi pas ežerėliečius. Kartu nueiti 8 kilometrai paskatino tolesnį bendradarbiavimą.

   Kai nespaudžia šaltukas, o akį traukia sniegu apkloti medžiai, būti ir sportuoti gamtoje – vienas malonuma...

 • „Mano mielas besmegenis“

  Užliedžių teatras ir Užliedžių bendruomenės centras kviečia dalyvauti besmegenių nuotraukų konkurse „Mano mielas besmegenis“.

   Pastaraisiais metais žiemos inoringos ir negali žinoti, kada snigs, o kada – lis. Todėl kai iškrinta sniegas i...

 • Molinos rankos ir gera nuotaika

  Vaikų keramikos būrelis pasipildė naujais lankytojais. 

  Kiekvieną šeštadienį 11 valandą Užliedžių laisvalaiki salėje renkasi vaikai nuo ketverių metų į keramikos būrelį. Pasak vadovės Lenos Kauffeld, kasmet ateina naujų lankytojų. „Vaik...

 • Kviečiami nauji nariai į Dailės studiją

  Jau treti metai Užliedžių laisvalaikio salėje veikianti Dailės studija kviečia prisijungti naujus narius.

  Dailės studijoje kviečiami dalyvauti ikimokyklinio amžiaus vaikai nuo 4 metų, paaugliai ir suaugusieji. Mažiesiems organizuojamos keramikos valandėlės. Pasak Dai...

 • Aptarta metų veikla

  Praėjusių metų pabaigoje vykęs Užliedžių BC ataskaitinis susirinkimas parodė, kad kaimo žmonėms rūpi ne tik savas kiemas – užliediškiams kilo daug klausimų dėl vykstančios plėtros, infrastruktūros darbų.

   

  Į susirinkimą bendruomenės ...

 • Sausio mėnesio renginiai

   Raudondvaris yra paskelbtas 2017-ųjų Mažąja kultūros sostine. Tad sausio mėnesį visi kviečiami į renginį, skirtą Mažosios kultūros sostinės pristatymui. Užliedžiuose bus atidaryta R.Andrikienės tapybos paroda.

  Raudondvario kultūros centro sausio mėn. renginiai&nbs...

 • Smagiai palydėti 2016-ieji, su viltimi laukiami 2017-ieji

  Užliedžių bendruomenės centras pirmą kartą surengė senųjų metų palydėtuves. 

  Į vakaronę rinkosi asociacijos nariai, kiti kaimo gyventojai, pasipuošę kas kaukėmis, kas karnavaline atributika. Visi atėjo su gera nuotaika ir nusiteikę smagiai pavakaroti....

 • Šventinė eglutė laukia Naujųjų

  Gruodžio 16 d. prie Užliedžių mokyklos spalvingomis švieselėmis sužibo Kalėdų eglutė.

   Eglutės įžiebimo šventę pradėjo nauja Užliedžių teatro premjera „Šaltukas“. Per metus naujais aktoriais pasipildžiusi dramos studija paro...

 • Kviečiame į premjerą „Šaltukas“

  Gruodžio 16 d. 20 val. Užliedžių laisvalaikio salėje Užliedžių teatras pristato antrąją šių metų premjerą – nuotaikingą spektaklį visai šeimai „Šaltukas“. Po spektaklio bus įžiebiama Kalėdų eglutė.

   Vos metus repetuo...

 • Šv. Martyno šviesa – į kaimo sodybas

  Tamsūs rudens vakarai ne tik gamtą, bet ir žmoniją panardina į ramybę. Šv. Martyno diena, minima lapkričio 11-ąją, būdavo paskutinė svarbesnė rudens šventė. Tą pačią dieną minima ir Žibintų diena, kurią įprasmino pradinukų apsilankymas kaimo sodybose. ...

 • "Tariamas ligonis" - Užliedžių laisvalaikio salėje

  Ilgais ir tamsiais lapkričio vakarais nepabijokite išeiti iš jaukių namų. Juo labiau, kad toli eiti nereikės – Užliedžių laisvaikio salėje galėsite turiningai praleisti laiką.

  Vienas iš įdomiausių renginių laukia lapkričio 25 dieną. Užli...

 • Išrinktas PYRAGŲ PYRAGAS

  Lapkričio 4-ąją Užliedžių laisvalaikio salė kvepėjo vanile, cinamonu ir kitais gardžiais kvapais. Kaimo bendruomenė susirinko į Pyragų dieną ir vakaronę „Kaip seniai tave mačiau...“.

   Pyragų diena turėjo dvi priežastis: pirmoji – pagerbti...

 • Armėnų muzikos ritmai šokių virtuvėje

   

  Į Užliedžiuose vykusį vakarą „Pasaulio tautų šokiai su egzotišku prieskoniu“ atvyko Kauno armėnų dainų ir šokių ansamblis „Hayrenik“ – „Tėvynė“.

  Kaip sakė Kauno armėnų bendruomenės pirmi...

 • Nugalėtojams prizai - iš olimpietės rankų

  Šeštadienį Užliedžiuose vykusios sporto šventės nugalėtojai apdovanojimus gavo iš Londono olimpinių žaidynių dalyvės lengvaatletės Indrės Jakubaitytės rankų. 

  Jau penktą kartą Užliedžių benduromenės centras sukvietė visus sport...

 • Užliedžių seniūnijoje laukiama vaikų darželio

  Užliediškiai su nekantrumu laukia naujo darželio, apie kurio darbą kalbama jau nuo pavasario. Realu, kad jis pradės veikti spalio mėnesį.

   

  Kaip sakė savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė, ši...

 • Rugsėjis sugrįžo!

  Užliedžių pradinė mokykla šiemet sulaukė 12 pirmokų. Iš viso mokyklą lanko 51 pradinukas; mokykloje dirba 4 pirmos-ketvirtos klasių mokytojai, veikia priešmokyklinio ugdymo grupė. Vaikus muzikos, tikybos, anglų kalbos moko šių disciplinų specialistai, d...

 • Kviečiame į dramos studiją

  Visi neabejingi teatro menui Užliedžių seniūnijos gyventojai (Giraitės, Muniškių, Sausinės ir kitų kaimų, taip pat raudondvariečiai), kviečiami į dramos studiją Užliedžiuose.

   Pavasarį premjerinį spektaklį pristatęs teatras ieško talentingų ...

 • Galima piešti ir gėlėmis

  Užliedžių bendruomenės centro aktyvistai, susirinkę į pasitarimą dėl renginio, nejučiomis ėmė kurti – piešti augalais.

   Pasitarimas virto kūrybinėmis dirbtuvėmis

  Paskutinį rugpjūčio šeštadienį tradici&scar...

 • Pradedama Ledos gatvės rekonstrukcija

  Nuo birželio 27 dienos prasidės pagrindinės Užliedžių arterijos – Ledos gatvės – rekonstrukcijos darbai. 

  Prieš Jonines vykusiame Užliedžių bendruomenės susitikime su rajono savivaldybės meru Valerijumi Makūnu, mero pirmuoju pavaduotoju Kęstu...

 • Bendruomenių sąskrydis Karklėje

  Birželio 17-19 dienomis Karklėje vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis, kuriame dalyvavo ir Užliedžių bendruomenės centras. Šis kasmetinis renginys šiemet buvo skirtas Vietos bendruomenių metams pažymėti.

  Jei Kauno rajonas buvo gausiausias sąskrydyje, tai i&...

 • Dalijosi prisiminimais, klausėsi muzikos

   

  Birželio 14-ąją, minint Gedulo ir Vilties dieną, Užliedžiuose vyko koncertas šiai datai atminti, tremtiniai ir jų giminaičiai prisiminė skaudžius laikus. 

  Šios dienos minėjimas Užliedžių seniūnijoje surengtas pirmą kartą. Rengini...

 • Iki sėkmės pritrūko labai nedaug

   

  Birželio 11 dieną vykusioje Kauno rajono seniūnijų sporto šventėje mūsų seniūnijos sportininkai buvo visai netoli sėkmės.

   

  Užliedžių bendruomenės centro ir Giraitės bendruomenės iniciatyva Sporto šventėje dalyvavo krep&s...

 • Kviečia nauji renginiai

  Birželis – tradicinių ir valstybinių švenčių mėnuo. Dėl to ir Užliedžiuose rengiamos dvi šventės, skirtos atminti tragiškus įvykius ir prisiminti senąsias tradicijas. Pirmą kartą minėsime Gedulo ir vilties dieną birželio 14 d. vakare, o 23-ąją &scaron...

 • Paskutinis skambutis pakvietė vasarą

   

  Gegužės 31d. 18.00val. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyriaus bendruomenė pakvietė į Mokslo metų pabaigos šventę. Šventę vedė ketvirtos klasės mokinys Elvis ir trečiokė Sofija.

  Renginį pradėjome lyriška, ramia kanklių melodi...

 • Po žiemos visada ateina pavasaris

  Balandžio 22 d. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyriuje pamokos vyko kitaip. Nesulaukę tikrojo pavasario ir šilumos mokiniai, mokytojai bei Giraitės darželio atstovai nusprendė jį pašaukti neįprastai, todėl surengė projektinę dieną „Sveikas,pavasari!“.

  ...

 • Nauja pažintis – naujos idėjos

  Užliedžių bendruomenės centro kvietimu Užliedžiuose lankėsi Radviliškio r. Kutiškių kaimo bendruomenės atstovai. Daugiau patirties turinti radviliškiečių bendruomenė pasidalino patirtimi vykdant edukacines programas.

  Kutiškių kaimo bendruomenė įs...

 • Auksiniai kiaušiniai bendruomenėms

   

  Pasitinkant Vaikų velykėles, balandžio 1-ąją, Raudondvario kultūros centras pakvietė Raudondvario, Kulautuvos ir Užliedžių kaimų bendruomenes išbandyti vieni kitų sumanumą ir išradingumą. Bendruomenių šventėje „Auksiniai kiaušiniai&...

 • Ne tik prekiauti, bet ir pabendrauti

   

  Užliedžių bendruomenės centro pirmininkės Sonatos Navickės iniciatyva surengtas turgelis "Keliaujantys daiktai" šįkart į Užliedžių laisvalaikio salę surinko beveik 20 seniūnijos gyventojų, turinčių ką pasiūlyti kaimo bendruomenei. Įprastą mamyčių turgel...

 • Kaziuko mugėje buvo ir pardavėjų, ir pirkėjų

  Užliedžių pradinės mokyklos mokytojai ir moksleiviai pirmą kartą surengė linksmą ir turiningą Kaziuko mugę. Prikepę riestainių ir pyragų, prisiuvę, nunėrę, numezgę įvairiausių rankdarbių pradinukai viliojo savo prekėmis mugės lankytojus ir savo draugus. Kad mugė būtų pras...

 • Būti aktoriumi...

  Dramos studija Užliedžiuose jau pradeda skaičiuoti savo darbus. Neseniai pamatėme pirmąjį jos pasirodymą, Justino Marcinkevičiaus poemą „Tėvynė“, skirtą vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės akto paminėjimui. Vos rudenį pradėjusi veikti studija subūrė seniūnijo...

 • Galėtume važiuoti į Klaipėdą ne per Kauną

  Asociacija „Užliedžių bendruomenės centras“ kreipėsi į LR Seimo narę Ramintą Popovienę, LR Automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos, VĮ „Kauno regiono keliai“ ir Kauno rajono savivaldybę, kad statant viaduką autostradoje Kaunas – Klaip...

 • Ar reikia Užliedžių vaikams darželio?

  Asociaciją „Užliedžių bendruomenės centras“ pasiekė žinia, kad dėl pradėto statyti darželio Giraitės kaime ketinama keisti Užliedžių daugiafunkcinio centro projektą ir atsisakyti jame suprojektuoto vaikų lopšelio-darželio.

  Mūsų žiniomis, Giraitėje s...

 • Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos naujienos

  Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos (LKBS) pirmininkė Guoda Burokienė buvo susitikusi su LR Vidaus reikalų ministru, viceministrais ir kitais atsakingais valstybės tarnautojais. Susitikime G. Burokienė iškėlė klausimą dėl seniūnaičių ir seniūnų rinkimo tvarkos bei atsakomy...

 • Kepa kepa stebuklinga duona

  Užliedžių bendruomenės centro nariai dalyvavo edukacinėje vakaronėje „Kepa kepa stebuklinga duona“. Kauno rajone Pyplių kaime įsikūrusiame Pyplių ūkyje puoselėjamos senosios šio krašto duonos kepimo tradicijos. Ji maišoma ąžuoliniame kubile, rauginam...

 • Užgavėnių laužas nušvietė taką pavasariui

  Tirpo ir ištirpo Užgavėnių lauže žiema, užliediškių linksmai iš kiemo išvaryta. Lašininio ir Kanapinio kova baigėsi kaip dera – Lašininis kartu su žiema pasislėpė, o Kanapinis iki soties lašinių ir blynų prisivalagęs visus Užga...

 • Šiaurietiškas ėjimas sušildo bet kokiu oru

  Nors nelabai gausus, tačiau vieningas šiaurietiško ėjimo klubas mėgaujasi sporto gamtoje malonumu bet kokiu oru. Dabar kiekvieną pirmadienį vakare treniruotės vyksta vaikų žaidimų aikštelėje, o vieną savaitgalį moterys išsiruošė į Birštoną ...

 • Junkimės į saugios kaimynystės grupes

  Kauno rajono policijos pareigūnai kartu su Kauno rajono savivaldybe ir visuomeninio judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriumi kviečia kurti Kauno rajone saugią aplinką kartu.

   KAS YRA Saugi kaimynystė?

  &...

 • Baras-restoranas siūlo darbą

  Baras-restoranas „OLD GRILL“ (Akacijų g. 2a, Giraitė) mielai įdarbins norinčius ir gebančius dirbti viešojo maitinimo įmonėje. Ieškome:

  • Padavėjų - barmenų, gebančių efektyviai dirbti komandoje

  Mums svarbu geri tavo bendravimo įgū...

 • Pyragų diena - ir saldi, ir linksma

  Lapkričio 6 d. Užliedžių bendruomenės centras pakvietė užliediškius į Pyragų dieną-vakaronę "Kaip seniai tave mačiau..." Pyragų įvairovė būtų nustebinusi išradingiausius konditerius. Kvapnūs varškės, obolių, šokoladiniai pyragai, obuolinės rožytė...

 • Užliediškiai lankėsi Anykščiuose

  Spalio viduryje, medžių lapams pradėjus dažytis auksu, Užliedžių bendruomenės centras surengė kelionę į Anykščius - pralaukę didįjį turistų antplūdį sumanė pasigrožėti Lajų taku ir kitomis šio Aukštaitijos miesto įžimybėmis.

  Puntukas, Laj...

 • Į mokyklą - ne tik mokytis

   

  Rugsėjo mėnesį šventiškai pasipuošęs Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius pasitiko 49 mokinukus. Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs, sako lietuvių liaudies patarlė.. Tad nieko nelaukdami tuos vaisius ir ėmėme nokinti.

  Bet v...

 • Edukacinėje valandėlėje - rudens spalvos

  Spalio 10 d. Užliedžių laisvalaikio salėje vyko edukacinė valandėlė vaikučiams "Rudenėlio spalvos". Į pirmąjį Mamyčių klubo renginį atskubėjusios mamos mokė savo pusantrų-trejų metų mažylius "išgirsti ir pamatyti" rudenį: mokėsi spalvų, piešė, dainavo d...

 • Užliediškiai startavo varžybose "Apuokas 2015"

  Rugsėjo 12 d. Kačerginėje vyko Kauno r. jaunųjų lyderių orientacinės varžybos "Apuokas 2015". Jose Užliedžių bendruomenės centrui atstovavo komanda "Užliedžių ekstremalai". Tai - Sonata Navickė, Ineta Žvirblytė, Aivaras Jasiukevičius,  Eitvilas Krištopaitis ir ...

 • Dėkojame visiems, sportavusiems Santalkos dienoje

   

   

  Rugpjūčio 29 d. vyko tradicinė Užliedžių bendruomenės centro rengiama sporto šventė "Santalkos diena". Svarbiausias šios dienos įvykis  - atidaryta lauko treniruoklių aikštelė. Dabar visi užliediškiai galės makštin...

 • Savivaldybė pradėjo spręsti užliediškių problemas

  Liepos 2 d. Užliedžių seniūnijoje vyko Užliedžių BC, seniūnijos ir Kauno r. savivaldybės administracijos atstovų susitikimas, kuriame buvo dar kartą aptartos problemos, iškeltos Užliedžių bendruomenės centro inicijuotame kaimo gyventojų susirink...