Seniūnaičiai bus renkami birželio 6-ąją

Data :2017-05-22
Seniūnaičiai bus renkami birželio 6-ąją

Birželio 6 d. nuo 10 val. iki 19 val. Užliedžių seniūnijoje galėsime balsuoti ir išrinkti savo seniūnaitijos seniūnaitį.

 Visi, gyvenantys ir deklaravę Užliedžiuose savo gyvenamąja vietą kviečiami balsuoti už pasirinktą kandidatą į seniūnaičius. Tereikia birželio 6 d. ateiti į seniūniją 10-19 val. ir pasirašyti už pasirinktą kandidatą. Galima balsuoti tik už savo seniūnaitijos vieną iš kandidatų.

Užliedžių kaimas suskirtyta į dvi seniūnaitijas – I ir II. Kiekvienoje seniūnaitijoje yra po 2 kandidatus į seniūnaičio pareigas.

 I Užliedžių senūnaitijoje į seniūnaičio visuomenines pareigas kandidatuoja Asta Ščesnulevičiūtė ir Kristina Kasiulienė.

Asta ŠČESNULEVIČIŪTĖ (gim. 1970 m.), gyvena Plento g. 1-3, Užliedžiuose. Baigusi Buivydiškių technikumą įgijo zootechniko specialybę, vėliau baigė buhalterijos ir kirpėjų kursus. Šiuo metu dirba Kauno r. Socialinių paslaugų centre Užliedžių seniūnijoje socialinio darbuotojo padėjėja. Ji yra aktyvi Užliedžių bendruomenės centro narė, dalyvauja savanoriškoje veikloje Raudondvario bažnyčios parapijoje. Augina sūnų Igną.

Kristina KASIULIENĖ (gim. 1985) gyvena Ledos g. 6-6, Užliedžiuose. Studijavo Lietuvos žemės ūkio universitete ir įgijo kraštotvarkos magistro laipsnį. Dabar dirba UAB „Kelprojektas“ žemėtvarkos inžiniere. Augina dukrą Mėtą. Prieš metus visa Kasiulių šeima įsiliejo į visuomeninę veiklą Užiedžių bendruomenės centre, daug padeda tvarkant vaikų žaidimo aikštelės aplinką.

Visi I seniūnaitijos gyventojai kviečiami ateiti birželio 6 d. į seniūniją ir balsuoti už vieną iš kandidačių. I seniūnaitijai priklauso Plento g., Krūmų g., Žemaičių g., Trumpoji g., Vyturio g., Draustinio g., Šarkų g., Genių g., Rasos g., Šulinio g., Žuvėdrų g., Pamiškės g., Tulpių g., Lakštingalų g., Volungės g., Medžiotojų 2-oji g., Nevėžio g., Ledos g., Sodų g., Senoji g., Pievų g., Kalno g., Šlaito g., Aušros g., Sodžiaus g., Gintaro g., Pavasario g., Zylių g., Voverių g., Bivylių kaimas, Paltiškių kaimas, Romainių kaimas, Kudrėnų kaimas.

 II Užliedžių seniūnaitijoje į seniūnaičio visuomenines pareigas kandidatuoja taip pat 2 kandidatai – Mindaugas Ašmenskas ir Algirdas Jarmalavičius.

Mindaugas AŠMENSKAS (gim. 1992), gyvena Pienų g. 36-10, Užliedžiuose. Kauno kolegijoje studijavo verslo vadybą, jau nuo mokyklos ir studijų laikų yra aktyvus visuomeninių jaunimo organizacijų narys. Dirba MB „LC paslaugų centras“. Anksčiau dirbo Lietuvos darbo biržoje, teko darbuotis renginių organizatoriumi. Dalyvavo Jaunimo organizacijų projekto mokymo vadovų kursuose ir juos baigęs vedė mokymus jaunimui visoje Lietuvoje. Buvo Kazlų Rūdos savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotoju. Mėgsta aktyvų laisvalaikį, sportą muziką.

Algirdas JARMALAVIČIUS (gim. 1949), gyvena Griežlės g. 49-2, Užliedžiuose. Dabar p. Algirdas pensininkas, tačiau prieš kelerius metus iki pensijos dirbo UAB „Valdo verslas“, iki tol daug metų dirbo pedagoginį darbą profesinio rengimo centre. Jam labai rūpi gyveamosios vietovės saugumas, bendruomeniškumas, jis telkia savo gatvės gyventojus bendrauti ir kartu rūpintis vietos gerove.

Visi II seniūnaitijos gyventojai kviečiami ateiti birželio 6 d. į seniūniją ir balsuoti už vieną iš kandidatų. I seniūnaitijai priklauso Griežlės g., Ilgoji g., Minties g., Erdvės g., Margirio g., Jazminų g., Smėlio g., Pienių g., Smilgų g., Žvalgų g., Ryto g., Gimtinės g., Giminių g., Saulės g., Vandens g., Rožių g., Vaivorykštės g., Lauko g., Javų g., Rugių g., Vakarės g., Laurų g., Bijūnų g., Sporto g., Bičių g., Ežero g., Šviesos g., Draugystės g., Svajos g., Vakarų g.

Apie visuomenines seniūnaičių pareigas daugiau informacijos rasite ankstesnėse naujienose.


Visos naujienos...