Išrinktas PYRAGŲ PYRAGAS

Data :2016-11-06
Išrinktas PYRAGŲ PYRAGAS

Lapkričio 4-ąją Užliedžių laisvalaikio salė kvepėjo vanile, cinamonu ir kitais gardžiais kvapais. Kaimo bendruomenė susirinko į Pyragų dieną ir vakaronę „Kaip seniai tave mačiau...“.

 Pyragų diena turėjo dvi priežastis: pirmoji – pagerbti ilgaamžes sukaktis šiemet švenčiančius užliediškius, antroji – smagiai pavakaroti, paskanauti gardžių kepinių ir išrinkti PYRAGŲ PYRAGĄ.

Šiemet garbingą jubiliejų švenčia 15 mūsų kaimo gyventojų.

75-erius pasitiko Valentina Remeikienė, Kazys Puikys, Janina Tomkevičienė, Romualdas Vilčiauskas, Lidija Grumadienė, Janina Ganusauskienė.

80-etį švenčia Marijona Gražina Jasiukaitienė, Stasė Malinauskienė.

Antanas Subačius, Vytautas Banys, Elena Liaugaudienė, Elzbieta Vyšniauskienė, Anelė Stanislovaitienė gyvenimo keliu eina jau 85-eri metai, o Angelė Gaidamavičienė – net 90.

Gaila, kad į vakaronę daugelis jubiliatų negalėjo ateiti, tačiau Marijona Gražina Jasiukaitienė ir Antanas Subačius maloniai praleido laiką, buvo pasveikinti. „Jau seniai taip smagiai vakarojau, – sakė A. Subačius vakaronės pabaigoje. – Buvo labai smagu, graži muzika, geri žmonės. Ačiū, kad prisiminėt mane.“ Sukaktuvininkams buvo skirtos ansamblių „Rūta“ ir „Širšės“ dainos. Šie kolektyvai susirinkusiuosius linksmino visą vakarą. Užliedžių dailės studijos lankytojai, padedami Lenos Kauffeld, nupiešė meniškus paveikslėlius, o Rasa Skaisgirienė užrašė kiekvienam gražų sveikinimą. Nedalyvavusiems renginyje sukaktuvininkams sveikinimus į namus nuneš Užliedžių pradinės mokyklos vaikai.

Smagiausia ir skaniausia renginio dalis buvo pyragų ragavimas ir PYRAGŲ PYRAGO rinkimai. Konkursui buvo pateikta 17 pyragų. Slaptu balsavimu, nežinant pyrago kepėjo vardo, PYRAGŲ PYRAGU buvo išrinktas 13 numeriu pažymėtas pyragas „Krokodilas“. Jį iškepė Ramutė Andriuškienė, padedama sūnaus Igno. Buvo pagerbtas ir jauniausias kepėjas – 13-kametis Arvydas Vingis. Arvydui patinka kepti, o vakaronei jis iškepė „Karališką“ pyragą.


Visos naujienos...