Raudonkepurės draugai ir geltoni kamuoliukai švietė vaikystės spinduliais

Data :2017-06-05
Raudonkepurės draugai ir geltoni kamuoliukai švietė vaikystės spinduliais

Birželio 2-ąją Užliedžių laisvalaikio salėje buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Užliedžių pradinės mokyklos ir Giraitės vaikų lopšelio darželio auklėtiniai suspindo gražiausiomis spalvomis.

 Užliedžių seniūnijos mažiesiems šventę surengė Užliedžių bendruomenės centras kartu su Užliedžių pradine mokykla. Vaikai patys vaidino, dainavo, šoko, o jų draugai, tėveliai ir seneliai negailėjo aplodismentų.

Ateinančius į šventę svečius pasitiko Mimas, vėliau linksminęs vaikus per pertraukėles. Pasirodymus pradėjo Giraitės vaikų darželio auklėtiniai. Į sceną sugužėjo pulkas „geltonų kamuoliukų“ su dviem mamomis – vištomis. Taip ir vadinosi darželinukų pasirodymas „Geltoni kamuoliukai“. Jų „mamos“ – auklėtojos Staselė Rimšienė ir Jovita Viskontienė  – scenoje „auklėjo“ savo mažylius, mokė juos dainuoti, šokti, o galiausiai nutarė kartu auginti visą pulką geltonų kamuoliukų – taip lengviau. Pasiruošti vaikams ir auklėtojoms padėjo muzikos pedagogė Giedrė.

Užliedžių pradinės mokyklos dramos būrelio vaidinimas „Raudonkepurė“ – tai visiems žinoma pasaka apie Raudonkepuraitę ir vilką, į kurią buvo įpinta šių dienų improvizacijų. Spektaklyje senelė ir Raudonkepuraitės mama moka naudotis telefonais, policininkas daro tvarką miške, o visi gerieji miško žvėrys vieningai padeda gelbėti Raudonkuperaitę nuo pikto vilko kėslų. Daug juoko sukėlė Meška, gudruolė Lapė, tinginys Katinas, vaidybą iškeitęs į ledus. Jauniesiems aktoriams vadovavo mokytoja Iveta Audejaitienė, grojo Kęstutis Visockas.

Visiems aktoriams ir atėjusiems į šventę vaikams Mimas negailėjo dovanų – knygelių ir saldainiaų. Ne mažiau viliojo vaikus ir suaugusius Pagirių bendruomenės Linksmoji mašinėlė su ledais ir kava.


Visos naujienos...