Dovana žiūrovams – mini spektakliai

Data :2017-04-05
Dovana žiūrovams – mini spektakliai

Kovo 31-ąją Užliedžiuose buvo surengtas teatro vakaras, kuriame žiūrovai pamatė net 4 pasirodymus.

 

Teatro dienai skirtas renginys į Užliedžių laisvalaikio salę sukvietė teatrui neabejingus užliediškius, raudondvariškius ir kulautuviškius. Tą vakarą galėjo savo fantaziją „paleisti“ scenoje kas tik norėjo: organizatoriai kvietė visus savarankiškai paruošti ir suvaidinti mini etiudą. Gaila, kad drąsuolių buvo nedaug.

 

Sužavėjo Mimas

Didžiausias netikėtumas visiems dalyviams ir žiūrovams buvo Astos Ščesnulevičiūtės pasirodymas „A.Š. Mimas“. Lietuvių liaudies dainos „Stok ant akmenėlio“ motyvais suvaidintas etiudas privertė pasukti galvas žiūrovus, kol pavyko atspėti, kokią dainą dainuoja nebylusis Mimas. Mimas kvietė visus kartu padainuoti, tačiau žiūrovai tik pritarė aplodismentais. O kartu su vaikais suvaidinta dainelė „Du gaideliai“ sulaukė ypač nuoširdaus mažylių džiaugsmo.

Raudondvario bendruomenė suvaidino pasaką „Katės namai“. Raudondvariečiai sceną papuošė gražiomis dekoracijomis, sekdami pasakotojo žodžiais, vaidino vieną sceną po kitos. Gausus personažais ir situacijomis spektaklis priminė visiems svarbiausią pasakos moralą: nesipuikuok ir padėk vargstančiam, nes pats gali bet kada atsidurti jo vietoje.

Kulautuvos bendruomenė visus tiesiog „apibėrė“ šviesia pavasariška nuotaika, parodžiusi mini spektaklį „100 pavasarių“. Kiekvienas turime savo gyvenimą, savaip leidžiame laiką, bendraujame. Tačiau ateina pavasaris ir saulės spinduliai skverbiasi į mūsų sielas, apdalina džiaugsmu ir gera nuotaika. Taip pasijutožiūrovai po kulautuviškių pasirodymo.

 

Teatro dienai – premjera

Užliedžių teatras renginiui padovanojo savo trečiąją premjerą – mini komediją „Vizitas pas būrėją“. Tai režisierės N.V.Žilinskienės ir teatro narių trijų mėnesių intensyvaus darbo vaisius. Juoką sukeliantys draugių dialogai, charakteringi vaidmenys, parodijuotos situacijos „būrėjos“ salone ir galų gale – niekinis rezultatas. Ir juokinga, ir graudu, o gal patiklesniems ir pamokoma pjesė vainikavo Teatro dienai skirtą Atvirų durų penktadienio vakarą.

Visiems vakaro dalyviams buvo įteiktos dovanos už pastangas, vaidybą, drąsą ir sukurtą gerą nuotaiką, Užliedžių bendruomenės centrui – už malonų bendradarbiavimą.


Visos naujienos...