Galėtume važiuoti į Klaipėdą ne per Kauną

Data :2016-02-24
Galėtume važiuoti į Klaipėdą ne per Kauną

Asociacija „Užliedžių bendruomenės centras“ kreipėsi į LR Seimo narę Ramintą Popovienę, LR Automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos, VĮ „Kauno regiono keliai“ ir Kauno rajono savivaldybę, kad statant viaduką autostradoje Kaunas – Klaipėda (prie „Senukų“ logostikos centro) būtų įrengtas patogesnis įvažiavimas į Užliedžius važiuojant nuo Kauno ir išvažiuojant į Klaipėdą.

Išanalizavus viešąją informaciją dėl A1 magistralinio kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda 94-107 km rekonstravimo, kuriame numatyti nuvažiavimai iš A1 magistralinio kelio į greta esančias gyvenvietes bei apjungiamieji keliai, Užliedžių bendruomenės centras pateikė pasiūkymą nutiesti papildoma maždaug 900 m kelią nuo viaduko į rajoninės reikšmės kelią Giraitė-Užliedžiai (siūlymas – raudona rodyklė – matyti nuotraukoje). Tokiu būdų kiekvienas užliediškis, automobiliu važiuojantis į darbą Kaune, kasmet sutaupytų kuro maždaug 1000 km, nes atstumas namo nuo 4 km važiuojant iki viaduko ir atgal iki Giraitės sutrumpėtų iki 900 m važiuojant nuo viaduko tiesiai į Užliedžių-Giraitės kelią. Kartu būtų galimybė į Klaipėdos pusę išvažiuoti viaduku, o ne važiuoti apsisukti iki Kauno.

Gautame rašte iš Automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos patariama kreiptis į Kauno r. savivaldybę, kad žemė vietinės reikšmės keliui būtų išimta visuomenės poreikiams ir savivaldybės lėšomis įrengiamas papildomas išvažiavimas iš viaduko.

Užliedžių bendruomenės centras kreipiasi į visus Užliedžių gyventojus prašydamas palaikyti šią iniciatyvą. Kaimo parduotuvėje ir kirpykoje palikti sąrašai, kuriuose galima pasirašyti, kad papildomas nuvažiavimas būtų įrengtas. Tikimės visų Jūsų pritarimo.


Visos naujienos...