Nugalėtojams prizai - iš olimpietės rankų

Data :2016-09-19
Nugalėtojams prizai - iš olimpietės rankų

Šeštadienį Užliedžiuose vykusios sporto šventės nugalėtojai apdovanojimus gavo iš Londono olimpinių žaidynių dalyvės lengvaatletės Indrės Jakubaitytės rankų. 

Jau penktą kartą Užliedžių benduromenės centras sukvietė visus sporto mėgėjus į kasmetinę „Santalkos dieną“ pasportuoti, paremti savo draugus rungtynėse. Krepšinio ir tinklinio aikštelėse, stalo teniso, baudų metimo rungtyse, mini maratone dalyvavo 84 užliediškiai. Kai kurie įveikė net kelias rungtis ir tapo keliskart nugalėtojai.

Šiemet jau antrą kartą buvo pagerbti ir nuoširdžiausiai visus metus Užliedžių BC veikloje dalyvavę bendruomenės centro nariai. "Metų bitės" titulas atiteko Astai Ščesnulevičiūtei, o "Metų bitino" - Rolandui Skaisgiriui. Ačiū jiems už aktyvią visuomeninę veiklą.

 Aktyviausi krepšininkai

Kasmet daugiausiai būna norinčiųjų varžytis krepšinio aikštelėje. Dėl nugalėtojų vardo rungėsi 10 komandų. Jos buvo suskirstytos į 2 amžiaus grupes. Tarp suaugusiųjų stipriausia buvo LTG komanda, o jaunesniųjų grupėje – „NBA team“.

Tinklinio varžybos šiemet buvo surengtos pirmą kartą. Jose dalyvavo 4 komandos. Nugalėjo komanda smagiu pavadinimu „Linksma“.

Nors Užliedžių jaunimas sako mėgstantis stalo tenisą, tačiau varžybose dalyvavo negausiai. Senjorų grupėje neįveikiamas buvo Henrikas Sinkevičius, o tarp jaunimo daugiausiai taškų ir pergalių surinko Dovydas Dailidavičius.

Kadangi Užliedžiuose labai populiarus krepšinis, tai prie baudų metimo linijos taip pat išsirikiavo ilga eilė. 23 vyresni ir jaunesni užliediškiai norėjo išbandyti savo taiklumą. Iš vyresniųjų taikliausiai baudas mėtė Tadas Šimkus, tarp jaunimo pirmas buvo Domas Martusevičius.

Penktą kartą buvo bėgamas mini maratonas aplink Užliedžius. Nors šiemet vyksta kelio remontas, bėgti trukdė duobės ir dulkės, tačiau 16 bėgikų pasiryžo įveikti 3,8 km bėgimo trasą. Iš moterų greičiausiai atstumą įveikė Živilė Vingienė, pirma atbėgusi mergaitė buvo vienuolikametė Gustė Siautelytė, o berniukas – penkiolikmetis Audrius Janulaitis.

 Pagerbti seniūnijos profesionalūs sportininkai

Užliedžių seniūnija nestokoja ne tik sporto mėgėjų – kaimą pamėgo ir profesionalūs sportininkai. Šiemet pirmą kartą Užliedžių bendruomenės centras pagerbė ir čia gyvenančius profesionalus.

Užliediškiai didžiuojasi, kad jų kaime jau beveik dešimtmetį gyvena Londono vasaros olimpinių žaidynių dalyvė, ieties metikė Indrė Jakubaitytė. Ji 2007 m. pasiekė asmeninį ir Lietuvos rekordą, ne kartą atstovavo Lietuvai tarptautiniuose, Europos, Pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose. Dabar sportininkė treniruoja ieties metimu susidomėjusius vaikus, rengia atletikos treniruotes. Indrė Jakubaitytė įteikė apdovanojimus visiems sporto šventės nugalėtojams.

Už Lietuvos vardo garsinimą pagrindinis pereinamasis Užliedžių bendruomenės centro prizas buvo įteiktas irkluotojui Giedriui Bieliauskui, gyvenančiam Užliedžių seniūnijoje Muniškių kaime. Jis šiemet jaunių grupėje individualioje rungtyje Pasaulio irklavimo čempionate Roterdame iškovojo pirmąją vietą, o bendroje įskaitoje liko 13-tas tarp geriausių pasaulio irkluotojų.

Paulina Pilsudskytė, septynmetė užliediškė, šiemet pirmą kartą nugalėjo tarptautiniame gimnastikos turnyre savo amžiaus grupėje ir skynė laurus dar keliose respublikinėse varžybose.

Giedriui ir Paulinai specialų prizą – autobiografinę knygą su autografu – skyrė krepšininkas Šarūnas Jasikevičius, kurį su Užliedžiais taip sieja ryšiai. Čia gyvena jo tėvai.

Giraitėje gyvenanti karatistų Dručikų šeima – Roberta, Edvinas ir jų tėtis Sergėjus – šiemet taip pat didžiuojasi pergalėmis. Ypač išssikyrė jauniausioji šeimos karatistė devynmetė Roberta, laimėjusi 4 karatė taures ir jau turinti žalią karatė diržą. Jiems taip pat atiteko Užliedžių bendruomenės centro prizas.

Jau įprasta, kad vasara Užliedžiuose baigiasi sportuojant. Ir ypač smagu, kad šiemet ji buvo gausi sportinių pergalių.

 Sporto šventės „Santalkos diena“ nugalėtojai

Rungtis

I vieta

II vieta

III vieta

Krepšinis:

Vyrai

 

 Jaunimas

„LTG“ (Linas   Gudanavičius, Tadas Šimkus, Gytis Krikščiūnas)

NBA Team (Dovydas   Dailidavičius, Dovydas Stanislauskas, Audrius Janulaitis)

„Žentai“ (Paulius Pečkaitis,   Arminas Ambrazas, Vytautas Tranevičius

„Vikingai“
(Tadas Jankauskas, Anvaras Šmigelskis, Aleksandras Macenavičius)

„3 paršiukai   mina tanką“   (Mantas Audejaitis,Laurynas Beiga, Liudvikas Kopūstas)

Tinklinis 

 

„Linksma“ (Lukas   Sirtautas, Laurynas Šiumeta, Dainius Šliažas)

„Užliediškiai“ (Vytautė   Bagdonaitė, Klaidas Bražinskas, Marius kasiulis)

„Akvilė“ (Tadas   Jankauskas, Domas Martusevičius, Anvaras Šmigelskis)

Baudų metimas:

Vyrai 

Jaunimas

 

Tadas Šimkus 

Domas Martusevičius

 

Giedrius Janšauskas

Anvaras Šmigelskis

 

Marius Kasiulis 

Tadas Jankauskas

Tenisas:

Vyrai 

Jaunimas

 

Henrikas Sinkevičius

Dovydas Dailidavičius

 

Rolandas Skaisgiris

Anvaras Šmigelski

 

  

Dovydas Stanislauskas

Maratonas:

Moteris 

Mergaitė

Berniukas 

 

Živilė Vingienė

 Gustė Siautelytė

 Audrius Janulaitis

 

Laima Pilipavičienė

Paulina Pilsudskytė

Domas Martusevičius

 

Kristina Kasiulienė

Greta Urbonavičiūtė

Arvydas Vingis

Gausiausiai   dalyvavusios šeimos

Vingių šeima

Kasiulių šeima

 

Aktyviausi   sporto švenčių dalyviai

Vytautė Bagdonaitė, Klaidas   Bražinskas, Eigintė Šmigelskytė

 

 

 

 

 

 


Visos naujienos...