Aštriausi seniūnijos protai grūmėsi dėl kiekvieno taško

Data :2017-10-09
Aštriausi seniūnijos protai grūmėsi dėl kiekvieno taško

Spalio 6 d. Užliedžiuose vykęs protų mūšis surinko tikrai stiprias komandas. Kova vyko dėl kiekvieno taško.

 Užliedžių bendruomenės centro renginyje susirinko 10 komandų – dauguma buvo užliediškių, tačiau pirmą kartą sulaukėme ir svečių komandos iš Vijūkų. „UBC“ (Aušra ir Vladas Žilinskai, Rasa Skaisgirienė, Lena Kauffeld, Neringa), „Kaimynai užkniso juodai“ (Sigita Volskienė, Artūras Volskis), „El pollito“ (Faustas, Rojus, Darius ir Vaida Kondratavičiai), „Tėveliai” (Kristina ir Marius Kasiuliai, Rūta ir Aidas Karalkevičiai), „Plačių pažiūrų“ (Ramutė Andriuškienė, Danguolė Nenienė, Živilė Bagdonienė, Vytautė Bagdonaitė, Ignas Ščesnulevičius), „Proteinai“ (Ignas Skaisgiris, Erika ir Giedrius Lašinskai, Indrė Juškevičė, Raimundas Endrikis), „Eina sau!“ (Inga ir Saulius Norkai, Jūratė Jastromskaitė, Lina Daugėlaitė, Rolandas Losinskas), „Vingiai“ (Rimvydas, Živilė, Arvydas ir Einaras Vingiai), „Adamsai“ (Virgilijus Piekus, Irma Bukavičienė, Jūratė Pennell, Giedrius ir Martynas Sirevičiai), „Šūstros morkos“ (Neringa Joneliūnienė, Justas Šimkus, Aušra Gudanavičienė, Giedrė ir Šarūnas Baranauskai).

Tik vienu tašku skyrėsi komandų nugalėtojų rezultatai.

Pirmąją vietą užėmė mažiausiai narių turėjusi komanda iš Vijūkų „Kaimynai užkniso juodai“. Jie surinko 34 taškus.

 

Antroje vietoje liko vienu tašku atsilikę komandos „Eina sau!” nariai. Jų sąskaitoje 33 taškai.

 

Treti buvo „Adamsai” – 32 taškai.

Likusios komandos išsidėsto tokia tvarka: „El pollito” , „Proteinai” , „Tėveliai” , „Plačių pažiūrų” , UBC, „Šūstros morkos”, „Vingiai” .

Per senoną Užliedžių bendruomenės centras planuoja surengti ne mažiau kaip 5 Protų mūšius. Paskutinio renginio metu bus susumuoti per visą sezoną komandų surinkti taškai ir paskelbti Protų mūšio 2017-2018 sezono nugalėtojai. Tad I turo nugalėtojai nebūtinai bus ir sezono nugalėtojais.


Visos naujienos...