Iki sėkmės pritrūko labai nedaug

Data :2016-06-12
Iki sėkmės pritrūko labai nedaug

 

Birželio 11 dieną vykusioje Kauno rajono seniūnijų sporto šventėje mūsų seniūnijos sportininkai buvo visai netoli sėkmės.

 

Užliedžių bendruomenės centro ir Giraitės bendruomenės iniciatyva Sporto šventėje dalyvavo krepšinio ir stalo teniso komandos. Iš pradžių sunkokai buriantis komandoms, paskutinę akimirką norinčiųjų susirungti su kitų seniūnijų sportininkais buvo daugiau, nei leido varžybų nuostatai.

Krepšinio komandą sudarė Tadas Šimkus, Gytis Narušis, Dainius Marčiauskas, komandos vadovas – Rolandas Meškauskas. Stalo tenisą žaidė Linas Žiuraitis, Eglė Žiuraitienė ir Deividas Montvila.

Krepšininkai pusfinalyje ėjo koja kojon su priešininkais – Garliavos komanda. Bet...Sėkmės pritrūko paskutinę akimirką ir pergalė išsprūdo mūsiškiams – vos vieno taško persvara laimėjo galiaviškiai.

Stalo tenisininkai sėkmingai sužaidė pirmąjį varžybų ratą, tačiau antrąjame rate nusileido priešininkams ir neteko galimybės kovoti dėl apdovanojimų.

Dėkojame sportininkams ir visiems, už juos „sirgusiems“. Neilgai trukus ateis kita vasara, o kartu ir kita sporto šventė. Tikėkimės, kad kitąmet „pagausime“ sėkmę.


Visos naujienos...