Auksiniai kiaušiniai bendruomenėms

Data :2016-04-04
Auksiniai kiaušiniai bendruomenėms

 

Pasitinkant Vaikų velykėles, balandžio 1-ąją, Raudondvario kultūros centras pakvietė Raudondvario, Kulautuvos ir Užliedžių kaimų bendruomenes išbandyti vieni kitų sumanumą ir išradingumą. Bendruomenių šventėje „Auksiniai kiaušiniai“ išties buvo gausu kiaušinių – ir paprastų, ir auksinių. Kiekvienos bendruomenės komanda parengė prisistatymo programą. Į kitoms bendruomenėms užduotus klausimus ne visada buvo lengva atsakyti – buvo ir rimtų, ir šmaikščių, ir suktų klausimų apie Raudondvario, Kulautuvos, Užliedžių kaimus, jų žmones ir istoriją.

Užliediškių komanda išsiskyrė ir moderniu prisistatymu, ir balandžio 1-ajai tinkančiais klausimais. Pabandę suaktualinti į Europą besiveržiančių genetiškai modifikuotų produktų temą, mes buvome modifikuoti kiaušiniai, gyvenantys ir besilinksminantys repo stiliumi. Velykės – seniūnės Jūratės Truncienės – pakviesti sušokome riapo stiliaus šokį, o į bendromis jėgomis sugalvotus ir Rimos Skridailienės kitoms komandoms užduotus klausimus atsakymai sukėlė daug juoko.

Įdomu buvo stebėti, kaip bendruomenės vaišinosi Lenos Kaufelld „iškeptu“ moliniu pyragu, kuris niekuo nesiskyrė nuo šokoladinio torto.

Užliediškių išradingumas buvo pastebėtas ir įvertintas „Auksiniu kiaušiniu“.


Visos naujienos...