Ir tarp šunų būna pirmūnų

Data :2017-06-29
Ir tarp šunų būna pirmūnų

 

Jau du mėnesiai ketvirtadieniais Užliedžiuose veikia šunų auklėjimo mokykla. Tarp „mokinių“ greitai išryškėjo „pirmūnai“.

 Nors atostogų metas, tačiau keletas entuziastų kartą per savaitę susitinka pievelėje prie gyvūnų globos namų. Šunų mokyklos „Reksas“ trenerė Simona pamokas pradėjo, skatindama šeiminkus rasti kontaktą su savo augintiniu. Pasak specialistų, akių kontaktas, augintinio sudominimas, motyvacija dirbti ir paklusti yra svarbiausi veiksniai auklėjant šunį, mokant jį paklusnumo, socializacijos ir įvairių komandų.

Klasės "pirmūnas" Biksas.

Nedidelėje grupėje jau yra aiškus lyderis – tai mišrūnas Biksas. Jis neabejotinai yra „klasės pirmūnas“ vykdant praktiškai visas užduotis. O štai Mustas, dar nė metų neturintis labradoro retriveris, labai judrus ir vaikiška išdykęs, tačiau pažanga akivaizdi. Jis jau kantresnis, gali šiek tiek palaukti šeimininko paliktas vienas, vykdo pagrindines komandas.

Mustas seka kiekvieną savo šeimininko žingsnį.

Trenerės teigimu, pradėti auklėti šunį niekada ne per anksti. Pradėjus auklėti vėliau reikia daugiau darbo, laiko, kantrybės, o kai kuriais atvejais gali būti ir per vėlu. „Rekso“ mokyklos trenerių tikslas – mokyti šeimininkus darnių santykių su savo augintiniais – šunimis. Tad kviečimi visi šunų mylėtojai prisijungti ir atvesti į mokyklą savo augintinius. Čia jie išmoks bendrauti ir su svetimais žmonėmis, ir su su kitais šunimis.


Visos naujienos...