Paroda „Teatro veidai“

Data :2017-03-15
Paroda „Teatro veidai“

Užliedžių laisvalaikio salėje atidaryta paroda „Teatro veidai“, skirta Teatro dienai paminėti.

 Dailininkės Lenos Kauffeld iniciatyva kovo 15 dieną atidaryta paroda atskleidžia akimirkas iš teatralų gyvenimo. Užliedžių dailės studijos „Atspindžiai“ narių piešiniuose perteikiamos žmogaus emocijos, išgyvenimai, nuotaikos, archyvinėse nuotraukose – scenos iš spektaklių, repeticijų.

Parodos iniciatorė kreipėsi į Dramos teatro direktorių Egidijų Stančiką, kuris pritarė idėjai atspindėti teatro gyvenimą ir mielai sutiko pagelbėti bei paskolino archyvo nuotraukas.

„Kad perteiktų teatro dvasią, parodoje eksponuojami ne tik piešiniai, bet ir archyvinės nuotraukos, – sakė parodos organizatorė L. Kauffeld. – Ši paroda yra duoklė Lietuvos teatro menui ir istorijai. Tai teatro ir dailės simbiozė. Sudėtinga perteikti emocijas piešinyje, tačiau studijos lankytojai stengiasi, mokosi ir tobulėja“. Paroda veiks iki balandžio pabaigos, o gal ir ilgiau.

Kovo 27 dieną minima teatro diena. Šiai dienai bus skirtas ir Užliedžių bendruomenės centro bei Užliedžių teatro bendras renginys kovo 31-ąją. „Atvirų durų penktadienio“ renginyje bus vaidinamos miniatūros, o Užliedžių teatras parodys dar vieną mini premjerą. Turintieji idėjų ir norintieji įsijungti į renginį, kviečiami renginyje suvaidinti kelių minučių trukmės etiudą. Registruotis ir etiudo temą prašome pranešti el. paštu info@uzliedziubc.lt


Visos naujienos...