Kviečia skvero atidarymas ir skanūs pyragai

Data :2018-10-30
Kviečia skvero atidarymas ir skanūs pyragai

Lapkričio 9 d. kviečiame į tradicinę "Pyragų dieną", šiemet "paskanintą" ne tik originaliais pyragais, bet ir naujojo Užliedžių skverelio žiburiais. 

Vakaronė prasidės jau užliediškių pamėgto skverelio atidarymu 19 val. Tad atnešę pyragus ir saugiai juos padėję Užliedžių laisvalaikio salėje, skubėkite į čia pat esantį skverą. Kartu nukirpsime atidarymo juostelę, išbandysime tako tvirtumą. Kad skveras dar labiau nušvistų, prašome atsinešti pačių gamintų žibintų - juos išdėliosime šalia tako ar pakabinsime ant medžių šakų. Jei dar kas turite užsilikusį moliūgą - jis puikiai tiks žibintui daryti. 

Kaime jau turime pagarsėjusių kepėjų, kurių pyragai ne kartą yra buvę tarp skaniausių. Tikimės, kad jie šiemet taip pat pasistengs, tačiau laukiame ir naujų dalyvių, kurie pabandytų nurungti savo kepiniais kitus pyragus. Pyragų pyrago titulas vertas pastangų.

Į svečius laukiame atvykstant ir kitų bendruomenių. Jos žada nustebinti ne tik pyragaų skoniu, bet ir žibintų originalumu, savo bendruomenių pristatymais.

O didžiausią siurprizą rengia atsinaujinęs Užliedžių bendruomenės muzikos ansamblis "Širšės". Tad tikimės, smalsumas nugalės ir sulauksime Jūsų "Pyragų dienoje".

 


Visos naujienos...