Būti aktoriumi...

Data :2016-02-25
Būti aktoriumi...

Dramos studija Užliedžiuose jau pradeda skaičiuoti savo darbus. Neseniai pamatėme pirmąjį jos pasirodymą, Justino Marcinkevičiaus poemą „Tėvynė“, skirtą vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės akto paminėjimui. Vos rudenį pradėjusi veikti studija subūrė seniūnijos žmones, mylinčius teatrą, norinčius patirti šio meno galią.

Režisierė Nida Vita Žilinskienė sako, kad į studiją susibūrę žmonės papildo vienas kitą: skirtingas amžius ir patirtis suteikia daugiau galimybių ieškojimams ir išraiškai. Paulius, Santa, Ramutė, Vytautė, Ignas, Eigintė, Raminta, Gabija – kiekvienas iš jų turi savo tikslus, darbus, mokslus, svajones, tačiau taip pat kiekvienas turi ir didelį norą dalį savęs atiduoti scenai. Pasak studijos narių, jie nemanę, kad aktoriaus duona tokia sunki. Repeticijose atliekant režisierės sumanytas užduotis pavargstama ne tiek fiziškai, kiek dvasiškai, tenka atiduoti visą save, kad išties taptum oru ar vandeniu, pajustum begalinio lauko erdvę ar miško vėsą ir kvapą. Ir kiekvienas, lankantis studiją, džiaugiasi pastebėjęs kolegos pažangą, savo paties pasikeitimą.

Dar savaitė-kita ir prasidės pirmojo spektaklio repeticijos. Režisierė kol kas neatskleidžia, koks tai bus spektaklis, tačiau suintriguoja sakydama, kad parinko linksmą komediją, kurios premjera numatoma gegužę. Tik norėtųsi sulaukti daugiau norinčiųjų vaidinti, ypač vyrų ir moksleivių. Mat, ketinama suburti dvi grupes – vaikų ir suaugusiųjų. Tad jei bent retkarčiais pasvajojate apie vaidybą, kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį, 19 val. esate laukiami Užliedžių laisvalaikio centre. Čia atėję tikrai apie save sužinosite daug neįtikėtinų dalykų, nustebsite pats ir nustebinsite savo artimuosius.


Visos naujienos...