Kviečiame prekiauti Vilniaus Akropolyje

Data :2019-01-25
Kviečiame prekiauti Vilniaus Akropolyje

Žemės ūkio kooperatyvas "Lietuviško ūkio kokybė" kviečia bendruomenių amatininkus, menininkus, kitus vietinės produkcijos gamintojus prisijungt prie ūkininko turgelio Vilniuje ir ten prekiauti savo produkcija vieną vasario savaitgalį nuo penktadienio iki sekmadienio.

 Šiuo metu yra remontuojama Vilniaus Akropolio Maxima ir ŽŪK „Lietuviško ūkio kokybė“ prekybininkams-ūkininkams buvo leista įsikurti viduje, įrengiant nuolatinį ūkininkų turgelį. Kadangi plotas nemažas yra apie 60 metrų laisvos vietos, kurioje yra kviečiami prekiauti bei prisistatyti savo produkciją įvairių kitų organizacijų nariai. Viena vieta prekybai apie 3 metrai, jei tokios nereikia visuomet galima kooperuotis.

Siūloma pasirinkti vieną vasario mėn. savaitgalį nuo penktadienio 8 val. ryto iki sekmadienio 20:00 val. vakaro (privaloma išbūti visą laiką). Numatomas pirkėjų srautas – apie 40 000 žmonių per vieną savaitgalį. Kviečiamos dalyvauti bendruomenės su savo produkcija, tiek maisto produktais, tiek kitais gaminiais. Prieš tą savaitgalį bus pranešimas visuomenei – reklama delfi.lt portale, per ŽŪM viešinimo kanalus ir, žinoma, kiek mes patys pasireklamuosime.

Tai ne paroda, tad nei dalyviams, nei lankytojams nėra jokių dalyvavimo mokesčių. Jums reikės pasirūpinti tik atvykimu ir apsigyvenimu tomis dienomis Vilniuje (jei nenorėsite važinėti).

Tai puiki proga pasiūlyti savo gaminius platesniai visuomenei, tad laukiami visi  susidomėję, kad galėtume spręsti ar pakaks vieno savaitgalio, ar, jei poreikis bus labai didelis, skirstysimės į kelis. Rašykite el paštu info@uzliedziubc.lt, skambinkite telefonu 8 618 42465.

 Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos informacija.


Visos naujienos...