Mokinių dovanos Lietuvai

Data :2018-02-19
Mokinių dovanos Lietuvai

„Mūsų žemę Saulė išsirinko aukuru ir ant jos kūrena gyvenimo ugnį. Čia mūsų namai. Čia mūsų Lietuva.“ Šiais žodžiais vasario 15 d. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyriaus mokinukai šventiškai pasipuošę ir išdidžiai laikydami rankose trispalves žvakeles pradėjo šventę „Aš myliu Lietuvą“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Ruoštis šiai iškiliai 100-mečio datai pradėjome iš anksto. Dvi savaites mokinukai kartu su tėveliais, seneliais ar draugais kantriai siuvinėjo, raižė, dėliojo iš „LEGO“ kaladėlių ir kt. mūsų šalies vardą „Lietuva‘‘. Kūrybinių darbų paroda mokykloje veiks iki kovo 11 d., tad visus kviečiame ją aplankyti.

Šventės metu visi dalyviai buvo apdovanoti saldžia dovanėle bei garbingu ženkleliu „Lietuvos šimtmečio mokinys“.

Žinias apie Lietuvą net 6 komandos pasitikrino „Protų kovose“, kurias organizavo mokytojas V.Piekus. Žaidėme senovinius žaidimus, dalyvavome vėliavų kėlimo akcijoje ir patys mojavome savo rankomis gamintomis trispalvėmis. Buvo smagu sveikinti užliediškius ir  dalinti jiems mamyčių iškeptus skanėstus. Veiklos pakako visiems.

O koks gi gimtadienis be torto? Po aktyvios veiklos, skambant dainai „Lietuvos spalvos“, į salę buvo įneštas tortas su šventine atributika.

Įžengėme į naują šimtmetį linksmai ir patriotiškai. „Su gimtadieniu, Lietuva. Mylime Tave, – dar ilgai skambėjo vaikų lūpose. – Branginame laisvę ir vieni kitus.“

 

Iveta AUDEJAITIENĖ

Užliedžių pradinės mokykos mokytoja


Visos naujienos...