Pradedama Ledos gatvės rekonstrukcija

Data :2016-06-22
Pradedama Ledos gatvės rekonstrukcija

Nuo birželio 27 dienos prasidės pagrindinės Užliedžių arterijos – Ledos gatvės – rekonstrukcijos darbai. 

Prieš Jonines vykusiame Užliedžių bendruomenės susitikime su rajono savivaldybės meru Valerijumi Makūnu, mero pirmuoju pavaduotoju Kęstučiu Povilaičiu, Kelių ir transporto skyriaus specialistais buvo pristatytas Ledos gatvės rekonstrukcijos projektas, gyventojai supažindinti su numatoma darbų eiga.

Rekonstrukcijos darbus atliks viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Žilinskis CO“. Kompanijos atatovai susitikime pristatė darbų eigą. Darbai bus pradėti iš abiejų gatvės galų ir eis vidurio link. Įrengus visas reikalingas komunikacijas, lygiagrečiai bus ruošiamas pagrindas asfalto dangai, šaligatviams. Gatvės važiuojamosios dalies plotis bus 6 metrai, iš abiejų pusių bus trinkelėmis iškloti šaligatviai, įrengtas gatvės apšvietimas. Pasak projektą pristačiusių specialistų, kai kuriose vietose gatvė labai priartėja prie sklypų ribos, todėl jei bus darbams trukdančios augmenijos (medžiai, gyvatvorės) gali tekti juos išrauti. Tačiau nesant būtinybei augmenija bus saugoma.

Kęstutis Povilaitis sakė, kad pagal sutartį su rangovu numatyta darbų trukmė – dveji metai. Gyventojai gali nesibaiminti, kad grįžę namo po darbų, negalės patekti į kiemą ar privažiuoti iki namų. Apie numatomus darbus prie sklypų gyventojams bus pranešama asmeniškai. Taip pat sutarta visą informaciją apie darbų eigą skelbti seniūnijoje ir Užliedžių bendruomenės centro interneto svetainėje www.uzliedziubc.lt.

Bus išlyginta ir žvyruota Erdvės gatvė, kad gyventojai galėtų privažiuoti iki namų iš kitos pusės, kai bus uždarytas įvažiavimas į Ledos gatvę iš Plento gatvės.

„Kurį laiką teks taikytis su nepatogumais, jei norite turėti tvarkingą ir saugią gatvę, – sakė Valerijus Makūnas. – Lėšų darbų pradžiai turime, ieškosime daugiau. Tačiau rangovas įsipareigojo laiku baigti darbus, jei ir pritrūktume pinigų. Tad gatvė tikrai bus sutvarkyta,“ – užtikrino meras.

Savivaldybės ir rangovų atstovai prašė gyventojų visus netikslumus ar kilusius klausimus nedelsiant pateikti seniūnijai ar tiesiai Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriui. „Projektas nėra nekeičiamas, galima jį šiek tiek koreguoti, kad gyventojams būtų patogiau, todėl nedelskite ir iš anksto išsakykyte mums savo pastabas, pasiūlymus. Jei techninės galimybės leis, projektą galima koreguoti, – sakė Kęstutis Povilaitis.

Belieka visiems mums nusiteikti laikiniems nepatogumams, tačiau neilgai trukus galėsime džiaugtis gražia ir saugia Ledos gatve.


Visos naujienos...