Užliedžiuose nušvito Kalėdų šviesa

Data :2018-12-15
Užliedžiuose nušvito Kalėdų šviesa

Užliediškių bendrystės juosta, sujungusi puošnią eglutę ir Šviesos skverelį, įžiebė  šviesas ir paskelbė švenčių pradžią.

Gruodžio 14 d. vakarą Užliedžių laisvalaikio salėje vos tilpo visi susirinkusieji į eglutės įžiebimo šventę. Užliedžių teatro, vadovaujamo režisierės Nidos Vitos Žilinskienės, nuotaikingas spektaklis "Trys kiaulytės, riestos uodegytės" pralinksmino ne tik mažuosius žiūrovus, bet ir jų tėvus bei senelius.

Kiaulyčių pasiruošimo žiemai vos neslužgdė vilko pilko klasta. Tačiau vieningai stojusios prieš vilką, kiaulytės jį įveikė, o laiku pasirodęs Senis Kalėda iškelbėjo pilkį nuo kiaulyčių ir išgavo jo pasižadėjimą daugiau neskriausti silpnesnių. 

 

Po spektaklio visi išskubėjo į lauką, kur susikibę rankomis į bendrystės juostą, sujungė eglutę ir Šviesos skverą. Kartu skaičiuodami "Vienas, du, trys..." savo šūksniais "paspaudė" mygtuką ir Užliedžiuose sutvisko Kalėdų šviesa ir ant eglutės, ir skverelyje. 

Ačiū visiems, padėjusiems sukurti gražią šventę Užliedžiuose sau ir kitiems. Gražių šventinių dienų Jums linki Užliedžių bendruomenės centras.


Visos naujienos...