Rugsėjo 2-oji –sporto ir pramogų diena

Data :2017-08-09
Rugsėjo 2-oji –sporto ir pramogų diena

 

Jau po kelių dienų visų Užliedžių seniūnijos aktyvaus poilsio mėgėjų laukiame seniūnijos Sporto šventėje Užliedžiuose. Sportuosime rugsėjo 2 d., prie mokyklos, Ledos g. 2, nuo 11 valandos.

 Jau tradiciniu tapęs renginys kaip ir kasmet kviečia krepšinio, tinklinio, stalo teniso, linksmų rungčių mėgėjus, bėgikus, stipruolius ir visus aktyvius ir sportiškus seniūnijos gyventojus. Bus ką veikti ir aktyviau sportuojantiems, ir retkarčiais pasimankštinantiems, vyresniems ir visai jauniems.

Komandinėms varžyboms – krepšiniui, tinkliniui (3x3) – bus sudaromos amžiaus grupės ir kviečiame savo komandas registruoti 30 min. iki prasidedant renginiui. Individualioms rungtims – 4 km bėgimui, tenisui, baudų mėtymui – bus rgistruojama renginio metu.

Apdovanojimai laukia ne tik sporto rungčių nugalėtojų. Bus renkama sportiškiausia šeima, aktyviausi Sporto šventės dalyviai.

 Laukiame seniūnijos „žvaigždžių“

Užliedžių bendruomenės centras prašo  visų Užliedžių seniūnijos gyventojų pagalvoti ir prisiminti, gal jūsų kaimynai, draugai, vaikų draugai, draugų draugai, gyvenantys mūsų seniūnijoje, 2017 metais pasiekė svarių pergalių sporte. Nesvarbu, kokia sporto šaka, profesionalas ar mėgėjas, vietinės reikšmės, regioninės ar platesnio masto, komandinės ar individualios varžybos, parašykite elektroniniu paštu info@uzliedziubc.lt arba paskambinkite svetainėje nurodytais telefonais ir praneškite. Tikime, kad seniūnijoje yra žmonių, garsinančių savo kaimą, rajoną, o gal ir šalį sporto pasaulyje.

Taip pat laukiame ir kitokių „žvaigždžių“. Skaičiuojant varžybų rezultatus, kad laukiantiems nebūtų nuobodu, veiks „Laisvas mikrofonas‘. Kviečiame seniūnijos talentus išnaudoti progą ir parodyti, ką moka. Norinčius pasirodyti, prašome pranešti.

Informacijos laukiame iki rugpjūčio 28 dienos.


Visos naujienos...