Didžiausias prizas – gera nuotaika ir žinios

Data :2017-05-01
Didžiausias prizas – gera nuotaika ir žinios

 

Balandžio 28-ąją vyko antrasis Protų mūšis, kurį Atvirų durų penktadienio vakarą organizavo Užliedžių benduromenės centras.

 

Šįkart susirinko dar gausesnis būrys norinčiųjų „pramankštinti protą“ – Protų mūšyje dalyvavo 8 komandos. Greta senbuvių – komandų „Iš krūmų“, „Kaimynai“, NeBlondinės“, UBC, „Vingis“ – dalyvavo trys naujos komandos: „Simbadūzgė“, „Pirmas kartas“ ir Kondratavičių šeima.

Daugiau komandų – daugiau ir klausimų. Dalyviams teko prisiminti Lietuvos papročius ir etnografiją, neakivaizdžiai aplankyti mūsų dvarus ir atspėti, kur jie yra, pasigilinti į augmenijos ir gyvūnijos pasaulį, sportą, muziką, pasukti galvą dėl įvairenybių. Bene daugiausiai šurmulio sukėlė užduotis atspėti paukščių balsus. Geriausiai šią užduotė įveikė UBC komanda, iš 10 paukščių balsų atspėjusi 7.

Pirmą kartą neblogai sekėsi Kondratavičių šeimai.

 

Į kokį aukštį gali pakilti žąsys migruodamos? Kiek metų Stelmužės ąžuolui? Kam būdavo kasamos duobės bažnyčios šventoriuje? Kokį greiti gali pasiekti ledo ritulys? Kokio paukščio šį giesmė? Jei žinai – smagu, o jei ne – gera sužinoti. Turbūt tokia ir yra šiuo metu populiarių Protų mūšių esmė. Maksimaliai buvo galima surinkti 70 taškų.

 

Pirmąją vietą laimėjusi komanda surinko 43 taškus. Tai – „UBC“. Beje, ši komanda pirmavo ir pirmajame Protų mūšyje, tačiau juos į paskutinę vietą nubloškė 10 baudos taškų.

 

 

 

Antros liko „NeBlondinės“ (35 taškai), o trečioji komanda – „Iš krūmų“ (33 taškai).

 

Sveikiname nugalėtojus, kitiems linkime sėkmės ateityje.


Visos naujienos...