Atverti skverelio vartai, išrinktas Pyragų pyragas

Data :2018-11-13
Atverti skverelio vartai, išrinktas Pyragų pyragas

Lapkričio 9-ąją oficialiai atidarytas Užliedžių skveras, o Pyragų dienoje išragauta beveik 30 naminių pyragų.

 Į Užliedžių bendruomenės tradicinę Pyragų dieną sugužėjo ne tik užliediškiai, bet atvyko ir Kauno r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Šukevičius, Užliedžių seniūnas Irmantas Šumskas, Kulautuvos bei Panevėžiuko bendruomenių atstovai. Ir visi buvo nešini pyragais.

Pilnam skverui prigužėjus žmonių, direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Šukevičius, seniūnas Irmantas Šumskas ir Užliedžių bendruomenės pirmininkė Laima Pilipavičienė perkirpo juostelę ir oficialiai buvo atidarytas naujasis skverelis.

Ta proga jis buvo papuoštas užliediškių iš moliūgų drožinėtais žibintais, o jau anksčiau Užliedžių bendruomenės centro įrengtas sūpynes išbandė ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Romantišku skvero taku pasivaikščioję, visi grįžo į salę, kuri kvepėjo naminiais pyragais. Pyragų dieną pradėjo atsinaujinęs Užliedžių bendruomenės centro muzikos kolektyvas, žiūrovams prisistatęs nauju vardu.

Kaip sakė kolektyvo seniūnė Iveta Audejaitienė: „Širšės išskrido, o kas sugrįžo, susispietė į „Spiečių“, pasipildžiusį naujais nariais“.

Susirinkusiuosius sveikino Š.Šukevičius, I.Šumskas.

Įteikti kasmetiniai „Metų bitė 2018“ apdovanojimai užliediškiams, daugiausiai prisidėjusiems prie visuomeninės veiklos Užliedžių kaime. „Metų bitė 2018“ tapo Lena Kauffeld, o „Metų bitinas 2018“ – Gintaras Čiapas.

Padėkos dovanos įteiktos ir projekto „Kinas mėnesienoje“ savanoriams talkininkams Godai Skaisgirytei, Emilei Sobolovetai, Ignui Ščesnulevičiui ir Arvydui Vingiui.

Pyragų pyrago vardo balsų dauguma išrinktas Tatjanos Derškuvienės pyragas, mažai nuo jo balsų skaičiumi atsiliko Rasos Skaisgirienės ir Panevėžiuko kaimo bendruomenės pyragai.  Vakaro metu buvo siūlomas pavadinimas skverui. Surinkti pasiūlymai perduoti seniūnijai.


Visos naujienos...