Skaniausio pyrago kepėjas – keturiolikmetis

Data :2017-10-30
Skaniausio pyrago kepėjas – keturiolikmetis

Spektaklio premjera, gausiai pyragais nukrautas stalas, gausus būrys užliediškių ir išrinktas Pyragų pyragas.

 Turiningas ir smagus penktadienio vakaras – dar vienas Atvirų durų penktadienio renginys, kurį organizavo Užliedžių bendruomenės centras ir Užliedžių teatras. Spalis – pagyvenusių žmonių mėnuo, todėl vakaro pradžioje buvo pagerbti seniūnijos ilgaamžiai, šiemet šventę 80, 85 ir 90 metų sukaktis. Tokių seniūnijoje – 18. Gaila, kad į renginį atvyko tik Genovaitė Andriuškienė, šiemet atšventusi 90-metį. Jai buvo įteikta gėlių, Lenos Kauffeld su bendruomenės nariais pieštas meniškas atvirukas, o Vandžiogalos laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Griežlė“ padovanojo muzikinį sveikinimą.

90-ties metų sulaukusią Genovaitę Andriuškienę į renginį atlydėjo Asta Ščesnulevičiūtė

Užliedžių teatro premjera „Moterų žaidimai“ žiūrovus privertė kitomis akimis pažiūrėti į emigracijos ir pabėgėlių problemas, susimąstyti apie „trečiarūšio“ žmogaus statusą tarnaujant Europos turčiams.

Po spektaklio prasidėjo „skanioji“ vakaro dalis. Šiemet pyragų konkursui buvo atnešta 16 pyragų. Vieni – dailesni, kiti – saldesni, treti – gaivesni. Su varške, obuoliais, kriaušėmis, šokoladiniai, biskvitiniai – prieš tai reikėjo ilgokai pabadauti, kad visus išragautum. Ragauti ir vertinti buvo ką, o išrinkti Pyragų pyragą ne taip paprasta.

Išragavus ir pasisotinus, suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad daugumai skaniausias buvo Arvydo Vingio amerikietiškas šokoladinis pyragas „Braunis“. Keturiolikmetis pyragų kepėjas ir pernai nustebino savo kepiniu, o šiemet pralenkė visus konkurentus. Mama Živilė sakė, kad nė neįsivaizduoja, ką sūnus veikia virtuvėje - pamato tik rezultatą.


Visos naujienos...