Maža iniciatyva auga į bendradarbiavimą

Data :2017-01-18
Maža iniciatyva auga į bendradarbiavimą

Užliedžių šiaurietiško ėjimo klubas svečiavosi pas ežerėliečius. Kartu nueiti 8 kilometrai paskatino tolesnį bendradarbiavimą.

 Kai nespaudžia šaltukas, o akį traukia sniegu apkloti medžiai, būti ir sportuoti gamtoje – vienas malonumas. Tad Ežerėlio miškuose sutarę pasportuoti Užliedžių ir Ežerėlio šiaurietiško ėjimo klubai per kelias valandas ne tik sveikatos pasisėmė, bet aptarė ir tolesnės bendros veikos galimybes.

Užliediškiai negali pasigirti patogiomis ir įdomiomis trasomis, kur galima būtų saugiai eiti. Savaitgaliais Paltiškių miške dažnai medžiojama ir nesaugu, kaimo apylinkėse esančiuose keliuose intensyvus eismas. Ežerėlis, pasak pačių ežerėliečių, galėtų būti šiaurietiško ėjimo sostine. Iš visų pusių miestelį supa miškai, kuriais galima nukeliauti į visus kaimyninius kaimus ir net iki Kazlų Rūdos.

Užliediškių ėjikų paskatinti, visi lengvai pasimankštino, ir vietinių entuziastų vedina nemaža šiaurietiško ėjimo mėgėjų grupė išėjo į trasą. Pusiaukelėje užliediškiai vėl pasiūlė padaryti keletą pratimų ir tuomet keliauti toliau. Kas įveikęs visą didįjį ratą – šiek tiek daugiau nei 8 km, kas mažesnįjį – per 6 km, ėjimą baigė ten kur ir pradėjo – prie Ežerėlio girininkijos. Čia su karšta arbata laukė girininkas Rimas Krasauskas, visus pakvietęs pailsėti girininkijos patalpose.

Geriant arbatą buvo kalbama ne tik apie patirtus įspūdžius ėjimo metu, bet imta galvoti apie tolesnę veiklą ir bendrus projektus. Kęstutis Tatarūnas, Ežerėlio sporto klubo direktorius, pasiūlė dažniau kartu sportuoti, užliediškiai pasisiūlė surengti kitą bendrą žygį. Daug ilgiau propaguojantys šiaurietišką ėjimą ežerėliečiai papasakojo apie respublikinius šios sporto šakos renginius, pasiūlė juose dalyvauti kartu.

Pirmojo susitikimo metu sutarta kartu vykti į kelionę LDK istorijos keliais ir aplankyti Baltarusiją. Žinoma, kelionės metu nebus pamirštas ir sveikatinantis šiaurietiškas ėjimas.

 

Užliedžių BC informacija


Visos naujienos...