Rugsėjis sugrįžo!

Data :2016-09-05
Rugsėjis sugrįžo!

Užliedžių pradinė mokykla šiemet sulaukė 12 pirmokų. Iš viso mokyklą lanko 51 pradinukas; mokykloje dirba 4 pirmos-ketvirtos klasių mokytojai, veikia priešmokyklinio ugdymo grupė. Vaikus muzikos, tikybos, anglų kalbos moko šių disciplinų specialistai, dirba logopedė, nuo rugsėjo vidurio veiks keletas neformalaus ugdymo užsiėmimų.

 Į salę nedrąsius pirmokėlius atvedė ketvirtokai, mokykloje besijaučiantys, kaip žuvys vandenyje. Mokslo ir žinių dienos šventė prasidėjo paminint ir Laisvės dieną, kuri minima rugpjūčio 31 d., kai iš Lietuvos išvažiavo paskutiniai okupacinės Rusijos kariuomenės daliniai. Sugiedojus Tautinę giesmę, ketvirtokai eilėraščiais ir daina pasveikino pirmokėlius.

Nuskambėjus paskutiniam ketvirtokų dainos akordui, į salę atėjo “pasiklydusi pirmokė”. Ilgai klaidžiojusi koridoriais, ji galų gale rado moksleivius ir mokytojus. Nešina gėle ir sunkia kuprine, ji nedrąsiai dairėsi aplinkui. O kuprinėje buvo “būtiniausi” pirmokėlės daikati: siūlai, žvakė, saldainiai ir kitos “mokyklinės” priemonės. Ji, matyt, bus labia kruopšti pirmokė.

Tačiau kai iš kuprinės ištraukė mokinių ir tėvelių priesaiką, paaiškėjo, kad tai visai ne pirmokė, o pirmos klasės mokytoja Iveta Audėjaitienė. Perskaitę pasižadėjimą, išklausę sveikinimų, mokinukai sugužėjo į klases. Čia vyko pirmoji pamoka, po kurios vaikų laukė mokytojų paruošta staigmena – klounas. Jo pokštai pralinksmino visus.

O mokytojų laukė kita staigmena –  Rugsėjo 1-osios proga savo pirmąją mokyklą ir mokytoją prisiminė ir atėjo pasveikinti penktokai, praėjusį pavasarį baigę ketvirtąją klasę Užliedžių pradinėje mokykloje.

 


Visos naujienos...