Kviečiame į premjerą „Šaltukas“

Data :2016-12-15
Kviečiame į premjerą „Šaltukas“

Gruodžio 16 d. 20 val. Užliedžių laisvalaikio salėje Užliedžių teatras pristato antrąją šių metų premjerą – nuotaikingą spektaklį visai šeimai „Šaltukas“. Po spektaklio bus įžiebiama Kalėdų eglutė.

 Vos metus repetuojantys Užliedžių dramos mėgėjai šią premjerą ruošė specialiai šventinės eglutės įžiebimo šventei. Naujais veidasi pasipildė ir dramos studija. Jei pirmajame spektaklyje „Trys gražuolės“ vaidino tik trys aktorės, tai šįkart aktorių gretas papildė dar 5 ir visas būrys mažųjų dramos studijos dalyvių – pradinės mokyklos moksleivių.

„Norėjome, kad gražiausia metų šventė suburtų visą Užliedžių bendruomenę, – sakė režisierė Nida Vita Žilinskienė. – Labai džiaugiuosi, kad daugiau užliediškių įsiliejo į dramos studiją, kad eglutės įžiebimo šventei padeda ruoštis ir bendruomenės centras.“

„Šaltukas“ – linksmas spektaklis, pasakojantis apie našlaitės likimą į namus atėjus pamotei su savo dukra. Žinoma, Kalėdos – stebuklų metas, todėl ir šiame spektaklyje gėris nugali blogį, o veikėjų išdaigos, linksma nuotaika į spektaklio sūkurį įtrauks ir žiūrovus.

 

 


Visos naujienos...