Ar reikia Užliedžių vaikams darželio?

Data :2016-02-20
Ar reikia Užliedžių vaikams darželio?

Asociaciją „Užliedžių bendruomenės centras“ pasiekė žinia, kad dėl pradėto statyti darželio Giraitės kaime ketinama keisti Užliedžių daugiafunkcinio centro projektą ir atsisakyti jame suprojektuoto vaikų lopšelio-darželio.

Mūsų žiniomis, Giraitėje statomame darželyje numatyta iki 150 vietų. Dabar veikiantis darželis Giraitėje yra 20 vietų. Tad seniūnijoje būtų iš viso tik 170 vietų darželinukams. Šie du vaikų lopšeliai-darželiai problemos neišspręs, nes pernai metų duomenimis Užliedžių seniūnijoje yra beveik 300 darželio vietų poreikis.

Šiuo metu didžioji dalis jaunų šeimų darželio stygiaus problemą sprendžia vieną šeimos narį ir vaikus registruodami Kauno m. ir vežiodami vaikus į miesto darželius. Iš ketinančių kaime įsikurti jaunų šeimų Užliedžių bendruomenės centras sulaukia laiškų ir skambučių su klausimais, ar bus galimybė kaime vaikus leisti į darželį, nes tai yra vienas iš svarbiausių argumentų renkantis gyvenamąją vietą.

Prašome palaikyti Užliedžių bendruomenės centro iniciatyvą, kad nebūtų keičiamas Užliedžių daugiafunkcinio centro projektas ir  60 vietų vaikų lopšelis-darželis būtų statomas. Užliedžių parduotuvėje ir kirpykloje palikta Kauno rajono savivaldybei parengto rašto kopija ir parašų lapas, kuriame gali pasirašyti visi neabejingi mūsų kaimo ateičiai.


Visos naujienos...