Nuo Čaikovskio iki bambuko

Data :2017-02-26
Nuo Čaikovskio iki bambuko

Pirmasis Užliedžiuose suorganizuotas Protų mūšis jau turi komandas nugalėtojus, o visi dalyviai laukia tęsinio.

 Paskutinį vasario penktadienio į Užliedžių laisvalaikio salę sugužėjo savo žinias pasirįžę išbandyti užliediškiai. Užliedžių bendruomenės centras šiuo vakaru pradėjo renginių ciklą „Atvirų durų penktadieniai“. Įvairūs Užliedžių BC renginiai vyks kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį.

O vasario 24-ąją šešios komandos buvo nusiteikusios susirungti dėl geriausiųjų vardo pirmajame Protų mūšyje. „Vingis“, „Ne blondinės“, „UBC“, „Kaimynai“, „Kvazarai“, „Iš krūmų“ komandose susibūrė po 5 narius.

Visų komandų laukė po 10 klausimų gamtos, muzikos, sporto, įdomybių, įžimybių ir istorijos temomis. Protų mūšio klausimyno sudarytojai ir renginio vedėjai – Gabija Kirkickienė, Edvinas Gudaitis ir Raminta Puzauskienė daug dirbo ir pasistengė, kad kiekvienai komandai būtų dėl ko galvą pasukti. Nė vieniems nepasisekė atsakyti į visus kurios nors temos klausimus. O klausimai buvo įvairiausi: kokio gyvūno akių vyzdžiai keturkampi? Kuri Europos valstybė yra arčiausiai Afrikos žemyno? Kodėl visos pasakos baigiasi vestuvėmis? Kodėl futbolo kamuolys yra baltos ir juodos spalvų ir t.t.

Gana griežti renginio vedėjai vienai komandai – „UBC“ – skyrė 10 baudos taškų už sirgalių bandymą sufleruoti. Tai komandą nusviedė į paskutinę vietą. Kita vertus, paskutinė vieta buvo įrodymas, kad vyko sąžininga kova ir organizatoriai atsakymų tikrai nežinojo.

Pirmąjį Užliedžiuose vykusį Protų mūšį laimėjo komada „Iš krūmų“ (Arūnas Paknys, Dovilė Naseckaitė, Lina Dranukevičienė, Mantas Piekus, Brigita Piekutė).

 

Antri buvo „Kvazarai“ (Algirdas Stonkus, Rasa Golubevaitė, Mindaugas Burokas, Ilona Gorodeckaitė, Lina Kvietkauskaitė).

 

Treti liko „Kaimynai“ (Erika Lašinskienė, Giedrė Baranauskienė, Giedrius Lašinskas, Šarūnas Baranauskas, Ignas Skaisgirys). Laimėtojai buvo apdovanoti prizais, o visiems kitiems dalyviams ir sirgaliams užteko geros nuotaikos ir smagios kompanijos. Dėkojame Gabijai, Ramintai ir Edvinui už įdomius klausimus ir renginio vedimą, Rokui – už fotografijas.

Iki susitikimų per kitus „Atvirų durų penktadienius“. Artimiausias – jau kovo 31-ąją.


Visos naujienos...