Bendruomenės skraidantis objektas - trečias

Data :2018-08-27
Bendruomenės skraidantis objektas  - trečias

Rugpjūčio 26 d. ant Netonių kalvos vyko kauno rajono bendruomenių sąskrydis "Jie skrenda". Užliedžių bendruomenės pristatė savo skraidantį objektą  - didžiulį krepšinio kamuolį. Jis laimėjo trečiąją vietą.

Į sąskrydį atvyko ne tik Kauno rajono bendruomenės, bet ir Kauno r. vietos veiklos grupės partneriai, su kuriais kartu vykdomas tarptautinis projektas, skritas S.Dariaus ir S. Girėno skrydžiui per Atlantą atminti. Tai Lenkijos vietos veiklos grupė "Leader Pojezerza". Šios vietos veiklos teritorijoje, Pščelniko miške, ir nukrito "Lituanica", nepasiekusi savo tikslo - Kauno Aleksoto oro uosto. Bendruomenių sąskrydis buvo vykdomo projekto dalis.

Visos dalyvavusios bendruomenės pristatė savo veiklos "skrydį" ir skraidantį objektą, o komisija, sudaryta iš svečių bei organizatorių, vertino jų išmonę. Aukščiausiai pakilusia pripažinta Panevėžiuko bendruomenė, kuri per metus savo narių skaičių padidino 10 kartų. Antra buvo Babtų bendruomenė, pagaminusi "Lituanicos" modelį, o  Užliedžių bendruomenė - trečia, nustebinusi ne tik didžiuliu krepšinio kamuoliu,  sportine veikla, bet ir eiliuotai išsakyta svajone "Užliedžių laukuose turėti sporto areną". Atsivežę turimą sortinį inventorių užliediškiai sugundė pasportuoti ir kitus dalyvavusius sąskrydyje. 

 


Visos naujienos...