„Darėm“ – tik šešiese

Data :2017-04-24
„Darėm“ – tik šešiese

Balandžio 22 d. vyko visuotinė švarinimosi akcija „Darom 2017“. Regis, dažnam užliediškiui rūpi tik jo kiemas.

 Jau visą savaitę iki akcijos dienos Užliedžių seniūnijos darbuotojai tvarkė pakeles, seniūnijos gyvenvietėse esančias viešąsias erdves. Seniūnija kvietė 22 dieną susirinkti ir kartu sutvarkyti Nevėžio pakrantes, ten esančią poilsiavietę. Gaila, kad į kvietimą atsiliepė tik keturi užliediškiai, Užliedžių bendruomenės centro nariai. Kartu su seniūnu Irmantu Šumsku ir seniūnijos darbuotoju Robertu Tranevičiumi pasitarę patraukėme į „savas“ teritorijas. Mes, žinoma, prie Nevėžio.

Kaip žinia, Nevėžis prie Užliedžių žuvingas ir čia būna labai daug žvejų. Palyginti su ankstesniais metai, kai tvarkydavome pakrantes, dabar šiukšlių gerokai mažiau. Žvejus drausmina įstatyme numatytos bausmės už šiukšlinimą. Tačiau greta pagrindinių šiukšlių – „žvejo rinkinų“, t.y. gėrimų taros ir masalo dėžučių, vis atsiranda ir kitokių, kurias žmonės atveža iš namų ir garažų. Ir šįkart radome automobilių sėdynių, padangų, statybos atliekų.

Labai netvarkinga yra prie Ledos tvenkinio. Ten taip pat priversta buitinių atliekų. Jos „randa“ vietą ir pakeliui į kolektyvinius sodus, Užliedžių-Muniškių kelio pakelėse miške. Todėl labai prašome visų Užliedžių gyventojų: paaukokite nors 2 valandas per metus ir padėkite gamtai, susitelkite savo gyvenamuosiuose kvartaluose ir nelaukdami „Darom“ akcijų sutvarkykite atokesnes vietas. Patiems bus maloniau išeiti pasivaikščioti su vaikais ir augintiniais. O svarbiausia – padirbėję valandžiukę visuomenės labui, pajusite didelį vidinį pasitenkinimą. Dėka jūsų pastangų Užliedžiai taps švaresni.


Visos naujienos...