Ne tik prekiauti, bet ir pabendrauti

Data :2016-03-20
Ne tik prekiauti, bet ir pabendrauti

 

Užliedžių bendruomenės centro pirmininkės Sonatos Navickės iniciatyva surengtas turgelis "Keliaujantys daiktai" šįkart į Užliedžių laisvalaikio salę surinko beveik 20 seniūnijos gyventojų, turinčių ką pasiūlyti kaimo bendruomenei. Įprastą mamyčių turgeliui vaikiškų drabužėlių ir žaislų  pasiūlą papildė Arūno Andriuškos medžio dirbiniai - loveliai margučiams ridenti, pjaustymo lentelės. Ramutė Andriuškienė turgelio pirkėjams pasiūlė pačios siūtas linines rankines, dovanų maišelius, šalikus. Verbų sekmadienio išvakarėse vykusią mugę ypač papuošė ypatinga technika išmarginti margučiai. Savo mamos, Danutės Marijos Šniukienės, margučius į turgelį atvežė Užliedžių laisvalaikio salės organizatorė Rima Skridailienė. D.M. Šniukienė juos puošia siūlų ir šakelių aplikacijomis, iš kurių sudėliojami gražūs ornamentai.

Mugėje už kelis eurus buvo galima įsigyti visko: buities priemonių, nagingų moterų suvertų papuošalų, kasdienių ir šventinių drabužių, naminės duonos, žaislų, sporto prekių, net dviratį. O vaikams buvo paruošta žaidimų vieta, tačiau jiems ko gero smagiau buvo prekiauti kartu su savo mamomis.

Kitas Užliedžių bendruomenės centro turgelis "Keliaujantys daiktai" vyks baigiantis pavasario sezonui. Kviečiame jame dalyvauti rankdarbių mėgėjus, gaminančius išskirtinius produktus, ūkininkus. Turgelyje ne tik parodysite savo darbo vaisius, bet ir pabendrausite su bendruomene, pasidalinsite savo idėjomis, pasisemsite jų iš kitų dalyvių. Visi, turintys ką pasiūlyti savo kaimynams bus laukiami, o kada vyks turgelis, sužinosite lankydamiesi šiose svetainėje.   


Visos naujienos...