Laisvalaikiu - bėgte į jaunimo klubą!

Data :2017-10-06
Laisvalaikiu - bėgte į jaunimo klubą!

Socializacijos, diskusijų, savianalizės, pažinimo, bendruomeniškumo klubas jaunimui nuo 13 metų kviečia į pirmąjį susitikimą spalio 15 d. 16 val.

 Jaunimo klubo susitikimai vyks Užliedžių laisvalaikio salėje. Kviečiami dalyvauti visos Užliedžių seniūnijos jaunuoliai. Numatoma, kad klubo nariai rinksis sekmadieniais nuo 16 val. (20 susitikimų iki gegužės mėnesio) ir diskutuos, analizuos save ir bičiulius, kels jiems rūpimus klausimus ir čia pat juos aptars. Užsiėmimų metu bus pasitelktos įvairios meno priemonės : teatras, dailė, muzika, kinas, kurių padedami, tikimasi, jauni žmonės atras save, sau tinkančią veiklos sritį, išmoks veikti komandoje, lavins empatiškumą ir toleranciją. Veiklų spektras bus plečiamas pagal pačių klubo narių pageidavimus, pasitarus su seniūnijos bendruomene.

Tam, kad suburtume jaunimą, reikalinga jūsų visų pagalba: seniūnaičių, soc. darbuotojų, tėvelių, auginančių tokio amžiaus vaikus, bendruomenės. Tik jūsų paskatinimas, padrąsinimas ir patariamasis žodis gali padėti, kad šis klubas pradėtų savo veiklą, o vėliau „riedėsime“ įdomaus užimtumo magijos vedami.

Pirmasis klubo susitikimas numatomas spalio 15 d. 16 val. Užliedžių laisvalaikio salėje. Pradėsime nuo komandos formavimo ir „važiuosime“ toliau.

Jaunimo klubo kuratorė ir vadovė – Nida, teatro pedagogė, režisierė, meno terapijos asociacijos narė. Klubo veikla yra Užliedžių bendruomenės centro vykdomas projektas.

 Kontaktai pasiteirauti: naida13@gmail.com, tel. 8 617 00650


Visos naujienos...