10-asis gimtadienis su Karlsonu ir freken Bok

Data :2019-11-11
10-asis gimtadienis su Karlsonu ir freken Bok

Asociacija "Užliedžių bendruomenės centras" švenčia savo veiklos dešimtmetį. Šią progą švęsti kartu buvo pakviesti ne tik užliediškiai, bet ir gausus būrys svečių, tarp jų Karlsonas ir freken Bok.

Užliedžių laisvalaikio salė prigužėjo pilnut pilnutėlė - vėluojantiems gimtadienio svečiams teko gerai paieškoti vietos atsisėsti. Kartu su užliediškiais gimtadienį šventė Raudondvario, Panevėžiuko, Ežerėlio, Ringaudų, Karmėlavos, Vandžiogalos bendruomenės, Kauno r. savivaldybės tarybos narys Jonas Mačiulis, seniūnas Irmantas Šumskas, Kauno r. vietos veiklos grupės pirmininkė Kristina Švedaitė-Damašė, Užliedžių mokykla, Raudondvario kultūros centras. Visų jų sveikinimai ir bendros veiklos prisiminimai dar kartą priminė, kad per 10 metų nuveikta nemažai darbų gražinant kaimą, organizuojant renginius ir bendradarbiaujant su kitomis bendruomenėmis.

Šventiškai nuteikė saksofonistės Julijos ir trimitininko Arūno instrumentinis duetas, ansamblio "Dainupė" muzikinis sveikinimas, Užliedžių bendruomenės ansamblis "Spiečius" ir pabaigoje visą salę įsiūbavusi savo dainomis Rūta Morozovaitė.

Jeigu svečiuose yra Karlsonas, reikia ir saldumynų. O, kaip žinia, šiam smaližiui geriausia dovana - 10 tortų ir viena žvakutė. Taip ir buvo. Užliedžių bendruomenės centras visiems svečiams padovanojo ne tik puikų ir linksmą vakarą, bet  ir skaniausius pyragus. Už juos esame dėkingi kepėjoms Aušrai, Rasai, Živilei, Juditai, Aldonai, Violantai, Laimai ir  dekoracijų kūrėjai Astai.

 

 

 


Visos naujienos...