Naujas vadovas, naujas požiūris

Data :2017-01-19
Naujas vadovas, naujas požiūris

Lietuvos veterinarijos akademijos praktinio mokymo ir bandymų centrui vadovauti pradėjus naujam vadovui tikimasi centro augimo.

 Ronaldas Bilskis LSMU praktinio mokymo ir bandymų centre Giraitėje dirbti pradėjo šių metų pirmosiomis dienomis. Iki tol jis vadovavo stambiai žemės ūkio bendrovei, dirbo verslo struktūrose. Ilgametė veterinarijos specialybę turinčio R. Bilskio praktinė patirtis turėtų padėti praktinio mokymo ir bandymų centrui siekti geresnių gamybos rezultatų.

„Manau, kad nereikia žavėti pigumu, svarbiau kokybiškas ir efektyvus darbas, darbuotojų motyvacija,“ – sakė Ronaldas Bilskis. Pirmosiomis darbo savaitėmis centro vadovas analizuoja ūkio rodiklius, domisi žemės ūkio naudmenomis ir daro savas išvadas. Pirma, ko jis ketina imtis, suformuoti motyvuotų, norinčių dirbti ir uždirbti darbuotojų būrį. „Neketinu ieškoti pigios darbo jėgos, – sakė R. Bilskis. – Žmonės turi norėti dirbti, dirbti sąžiningai ir už tai gauti tinkamą atlygį. Tuomet ir rezultatai bus geresni. Norėtume, kad pas mus dirbtų vietiniai gyventojai, tačiau laukiame visų, nebijančių darbo žemės ūkyje.“


Visos naujienos...