Festivalyje geriausia aktore pripažinta užliediškė

Data :2017-05-22
Festivalyje geriausia aktore pripažinta užliediškė

Gegužės 13 dieną Voškonyse vyko vaikų teatrų festivalis „Geriausias vitaminas – Teatras“. Žiūrovai geriausia aktore išrinko Užliedžių vaikų ir jaunimo teatro narę Godą Skaisgirytę.

 Tokiame teatrų renginyje Užliedžių vaikų ir jaunimo teatras dalyvavo pirmą kartą. Festivalį galima būtų vadinti tarptautiniu, nes į jį atvyko ir kolektyvas iš Seinų, o Lietuvai atstovavo teatrai iš Stakliškių, Voškonių ir Užliedžių.

Vaikų krykštavimu, personažais ir jaukiu nerimu prisipildžiusi Voškonių laisvalaikio salė visą dieną alsavo teatro dvasia. Pažiūrėjome kitų teatrų spektaklius, parodėme savo darbo rezultatus. Užliedžių teatro vaikų ir jaunimo grupė festivalyje suvaidino premjerinį spektaklį „Nykštukai Nykštuke, melagiai pilyje ir viskas apie tai ir ne“, pagal V.Žilinskaitės apysakas. Pirmasis pasirodymas teatrų festivalyje užliediškiams buvo sėkmingas – nei daug, nei mažai, bet parvežėme Užliedžiams geriausios festivalio aktorės nominacijos laimėtoją. Visų festivalio dalyvių balsavimu šis titulas atiteko Godai Skaisgirytei.

Užliedžių vaikų ir jaunimo teatro kolektyvas dar neatostogauja. Gegužės 26 d. nykštukai, melagiai ir visi jaunieji aktoriai vėl lėks į gastroles. Jų spektaklį pamatys Lietuvos Liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyksiančios Amatų dienos lankytojai.

 Nida Vita ŽILINSKIENĖ, Užliedžių vaikų ir jaunimo teatro režisierė


Visos naujienos...