„Apuokas 2017“ užliediškiams buvo sėkmingas

Data :2017-10-09
„Apuokas 2017“ užliediškiams buvo sėkmingas

Spalio 7 d. Kačerginėje vyko tradicinės Kauno rajono orientacinės varžybos „Apuokas 2017“. Varžybose dalyvavo Užliedžių bendruomenės jaunimo komanda.

 Kaip sakoma: trečias kartas nemelavo. Užliedžių komanda – Aistė ir Tadas Pilsudskiai, Justas ir Tadas Šimkai ir Viktorija Vasiliauskaitė užėmė trečiąją vietą, o specialioje kariškių parengtoje estafetėje dalyvavę Justas ir Tadas buvo pirmi.

Ši komanda, su nedideliais pakeitimais sudėtyje, dalyvavo ir pernai metų „Apuokas 2016“ varžybose. Įgiję patirties, žinodami, ko galima laukti, šiemet varžybose jautėsi drąsiai. Rungtys buvo nelengvos. Buvo tikrinama, ką komanda žino apie Kauno rajoną, reikėjo atsakyti į policijos, sveikatos specialistų pateiktus klausimus, šautuvu šaudyti į taikinį, perlįsti per tinklo akis nepalietus tinklo virvučių, taiklumą parodyti mėtant petankės metalinius rutulius, parodyti priešgaisrinės saugos žinias, suteikti pirmąją pagalbą, padėti užsiprungusiam žmogui. Ir visa tai reikėjo atlikti orientacinio bėgimo trąsoje. Tad komanda ne tik daug žinojo, bet ir greitai bėgo.

Kaip ir kasmet specialią rungtį parengė varžybose dalyvavę kariškiai. Tadas ir Justas dalyvavo kareivių parengtoje estafetėje. Jiems reikėjo įveikti 2 m sieną, kuo grečiau perbėgti kliūčių ruožą, pereiti per „pelkę“, sumėtyti į taikinį granatas.

Sveikiname Užliedžių komandą ir linkime jiems didesnės sėkmės ateinančių metų „Apuoke“.


Visos naujienos...